UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • III Liga Tenisa Stołowego LZS Lubawa - EKS MLEXER II Elbląg 10:8

  III Liga Tenisa Stołowego LZS Lubawa - EKS MLEXER II Elbląg 10:8

            W sobotę 14 listopada 2020 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano spotkanie III ligi tenisa stołowego sezon 2020/2021 pomiędzy LZS Lubawa a EKS MLEXER II Elbląg. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 10:8. Punkty dla LZS Lubawa zdobyli – Michał Surdykowski (4,5 pkt.), Tomasz Golder (3,5 pkt.) oraz Szymon Żuralski (2 pkt.). Read More
 • XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - informacja

  XVII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - informacja

             Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Liga rozgrywana będzie w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - INFORMACJA

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - INFORMACJA

           Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 02 listopada 2020 r. będzie możliwość wynajmu hal sportowych: - Gminna Hala Sportowa w Byszwałdzie, - Hala Sportowa w Rożentalu, - Hala Sportowa w Tuszewie, - Hala Sportowa w Złotowie. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

Weekend (20-21.06.2020 r.)


LZS LIDER Złotowo - KS CONSTRACT Junior 5:2

Bramki LIDER: Jacek Dmochewicz (2), Adrian Jakubowski, Łukasz Licznerski, Marcin Piotrowicz

Skład LIDER: Mariusz Sroka - Kamil Sass, Czarek Sadowski, Mateusz Erdman, Mateusz Żmijewski, Mateusz Piotrowicz, Łukasz Licznerski, Łukasz Mróz, Krystian Zdrojewski, Dominik Kempkowski, Dawid Dąbrowski. Grali również: Adrian Jakubowski, Krzysztof Kozłowski, Krystian Kozłowski, Dawid Mederski, Adrian Mederski, Jarosław Szulc, Jacek Dmochewicz

 

LZS JORDAN Kazanice - MLKS MOTOR Lubawa Junior 8:2 (5:2)

Bramki: Piotr Rykaczewski (7', 17', 73'), Radosław Szulc (11'), Szymon Bogdański (38'), Artur Modrzewski (45'+1, 62'), Mateusz Sadowski (66') - zawodnicy gości (22', 45')

Skład JORDAN: Piotr Kowalski - Mateusz Sadowski, Przemysław Gerka, Szymon Nojman, Radosław Szulc, Tomasz Grzybowski, Janusz Okuniewski, Piotr Rykaczewski, Szymon Bogdański, Marcin Frankiewicz, Artur Modrzewski. Grali również: Dominik Aleksandrowicz, Bartosz Modrzewski, Maciej Jurkiewicz, Filip Owczarek, Kamil Okoniewicz, Patryk Kempkowski, zawodnik testowany


Żródło:

https://www.facebook.com/LiderZlotowo1234/

https://www.facebook.com/jordanek.futbolowo/

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol