UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • KOMUNIKAT PZPN WS. ROZGRYWEK NIŻSZYCH LIG W SEZONIE 2019/2020

  KOMUNIKAT PZPN WS. ROZGRYWEK NIŻSZYCH LIG W SEZONIE 2019/2020

  Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z decyzją prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej podjętą 7 maja br., rozgrywki seniorskie w IV lidze i niższych klasach rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe prowadzone przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej we wszystkich kategoriach wiekowych zostały odwołane. Read More
 • Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 01.03.2020 r.) - KOMUNIKAT

  Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 01.03.2020 r.) - KOMUNIKAT

  W niedzielę 01 marca 2020 r. w Hali Sportowej w Złotowie przeprowadzono Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. W zawodach udział wzięły cztery drużyny – KS CONSTRACT, Power Rangers, Impact Żuromin oraz Czarne Pantery. Read More
 • Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
 • 1
 • 2
 • 3

W niedzielę 01 marca 2020 r. w Hali Sportowej w Rożentalu odbyło się spotkanie IX kolejki III ligi tenisa stołowego sezon 2019/2020 pomiędzy LZS Lubawa a MUKS PIŁECZKA Pisz.


Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu MUKS PIŁECZKA Pisz 13:5. Punkty dla reprezentantów Gminy Lubawa zdobyli: Michał Surdykowski (3,5 pkt.) oraz Tomasz Golder (1,5 pkt.). Skład LZS Lubawa uzupełnili Szymon Żuralski, Andrzej Guzowski oraz Kamil Sendobry. Goście wystąpili w składzie Sebastian Nogacki (3,5 pkt.), Waldemar Pawelczyk (3,5 pkt.), Łukasz Mikucki (3 pkt.), Paweł Zieliński (2 pkt.) oraz Andrzej Wojsław (1 pkt.).

Kolejne spotkanie zespół LZS Lubawa rozegra w niedziele 15 marca o 11:00 w Hali Sportowej w Rożentalu z OSIR Jeziorany.

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol