UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 01.03.2020 r.) - KOMUNIKAT

  Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 01.03.2020 r.) - KOMUNIKAT

  W niedzielę 01 marca 2020 r. w Hali Sportowej w Złotowie przeprowadzono Turniej Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. W zawodach udział wzięły cztery drużyny – KS CONSTRACT, Power Rangers, Impact Żuromin oraz Czarne Pantery. Read More
 • Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Przekaż 1% podatku na swój KLUB

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
 • 1
 • 2

W niedzielę 23 lutego 2020 r. w Działdowie odbyło się spotkanie VIII kolejki III ligi tenisa stołowego sezon 2019/2020 pomiędzy KS DEKORGLASS III Działdowo a LZS Lubawa.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu LZS Lubawa 12:6. Punkty dla reprezentantów Gminy Lubawa zdobyli: Michał Surdykowski (3,5 pkt.), Tomasz Golder (3,5 pkt.), Andrzej Guzowski (3 pkt.) oraz Marcin Zieliński (2 pkt.). Dla gospodarzy punktowali: Jakub Bielicki (3,5 pkt.) oraz Jakub Szymański (2,5 pkt.). Skład DEKORGLASSU uzupełnili: Zofia Madej, Zuzanna Madej, Iwo Kempka oraz Krzysztof Kempka.


Kolejne spotkanie zespół LZS Lubawa rozegra w niedziele 01 marca o 11:00 w Hali Sportowej w Rożentalu z MUKS PIŁECZKA Pisz.

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol