UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 01.03.2020 r.)

    TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 01.03.2020 r.)

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Gmina Wiejska Lubawa serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się  01 marca 2020 r. w Hali Sportowej w Złotowie (początek gier 9:30). Read More
  • Przekaż 1% podatku na swój KLUB

    Przekaż 1% podatku na swój KLUB

    Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
  • Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

    Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

    Sekcja tenisa stołowego LZS Lubawa serdecznie zaprasza na zajęcia z zakresu tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Treningi odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 18:00 do 20:00 w Hali Sportowej w Złotowie. Zajęcia prowadzi  trener tenisa stołowego, kapitan III ligowej drużyny seniorskiej Tomasz Golder (tel. 500-129-026). Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

W niedzielę 29 grudnia 2019 w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano VII kolejkę XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.


W nowy 2020 rok na czele stawki wejdzie zespół Lubawa Squad, który pokonał Drugą zmianę 3:2. Pierwszej porażki w rozgrywkach doznali gracze LIDERA Złotowo, którzy musieli uznać wyższość KS CONSTRACT. Kolejne trzy oczka dopisali także gracze HURAGANU Byszwałd, AVISTY Łążyn, TORPEDY Rożental oraz bez gry DRWĘCY Zielkowo oraz STNO MECHANIK Rakowice.

 

W klasyfikacji Najlepszego Strzelca Rozgrywek na czele Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica) z 16 trafieniami, przed Łukaszem Licznerskim (LIDER Złotowo) – 10 bramek oraz Cezarym Sadowskim (LIDER Złotowo), Pawłem Senkowskim (MAKRODACH Rumienica) oraz Martynem Michalak (Lubawa Squad) – wszyscy po 9 goli.  


Wyniki VII kolejki

LZS Fijewo - LZS HURAGAN Byszwałd 2:4 (0:2)
Bramki: Dariusz Rozwadowski (13'), Sylwester Rynkowski (17') - Damian Goliszewski (6', 12'), Przemysław Mówiński (10', 16')

LZS OKS Omule - LZS AVISTA Łążyn 3:7 (1:3)
Bramki: Kacper Rykaczewski (2'), Adrian Linkner (11'), Patryk Ewertowski (17') - Dominik Rogożyński (1', 3', 12'), Jakub Baczewski (6', 15', 18'), Grzegorz Ewertowski (14')

Lubawa Squad - Druga zmiana 3:2 (1:0)
Bramki: Radosław Gajewski (5', 11'), Tymoteusz Rudszewski (20') - Kamil Okoniewicz (14'), Tomasz Mazurowski (19')

LZS Sampława - LZS TORPEDA Rożental 2:3 (1:1)
Bramki: Wojciech Jurkiewicz (4'), Radosław Buczkowski (11') - Marcin Januszewski (3'), Adam Januszewski (20'), Jakub Borkowski (20')

KS CONSTRACT - LZS LIDER Złotowo 3:0 (0:0)
Bramki: Piotr Rykaczewski (17', 19'), Artur Modrzewski (20')

FC Rezerwy - STNO MECHANIK Rakowice 0:5 (w)

LZS CONSTRACT ORZEŁ Grabowo – LZS DRWĘCA Zielkowo 0:5 (w)

PAUZA – LZS MAKRODACH Rumienica


TABELA ROZGRYWEK

I Lubawa Squad 18 pkt. bramki 39:20

II STNO MECHANIK Rakowice 18 pkt. bramki 28:16

III LZS LIDER Złotowo 16 pkt. bramki 43:18

IV LZS DRWĘCA Zielkowo 16 pkt. bramki 31:14

V LZS TORPEDA Rożental 16 pkt. bramki 35:22

VI KS CONSTRACT* 15 pkt. bramki 27:10

VII LZS MAKRODACH Rumienica* 13 pkt. bramki 53:12

VIII LZS AVISTA Łążyn 12 pkt. bramki 31:19

IX LZS HURAGAN Byszwałd 9 pkt. bramki 29:29

X Druga zmiana* 5 pkt. bramki 13:19

XI LZS OKS Omule* 3 pkt. bramki 20:38

XII LZS Sampława* 3 pkt. bramki 12:35

XIII LZS Fijewo* 0 pkt. bramki 9:41

XIV FC Rezerwy* 0 pkt. bramki 8:43

XV LZS ORZEŁ CONSTRACT Grabowo 0 pkt. bramki 4:46

* mecz mniej                        


KLASYFIKACJA NAJLEPSZEGO STRZELCA ROZGRYWEK

I Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica) – 16 bramek

II Łukasz Licznerski (LIDER Złotowo) – 10 bramek

III Cezary Sadowski (LIDER Złotowo) – 9 bramek

III Paweł Senkowski (MAKRODACH Rumienica) – 9 bramek

III Martyn Michalak (Lubawa Squad) – 9 bramek

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol