UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • WYNIKI KLASA

    WYNIKI KLASA "A" i "B" (19-20.09.2020 r.)

              W weekend 19-20 września 2020 r. odbyła się VIII kolejka rozgrywek klasy „A” oraz VI kolejka rozgrywek klasy „B”. Poniżej szczegółowe informacje. Read More
  • 1

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż zgodnie z Regulaminem XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa zespół LZS CONSTRACT ORZEŁ Grabowo za nie stawienie się trzykrotnie na mecze ligowe zostaje wycofany z rozgrywek (pozostałe mecze weryfikowane będą jako walkowery 5:0 dla drużyny przeciwnej).Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż zgodnie z Regulaminem XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa zespół LZS CONSTRACT ORZEŁ Grabowo za nie stawienie się trzykrotnie na mecze ligowe zostaje wycofany z rozgrywek (pozostałe mecze weryfikowane będą jako walkowery 5:0 dla drużyny przeciwnej).

W związku z powyższym zmianie uległ terminarz gier (obowiązuje od kolejki nr VIII kolejki – 05.01.2020 r.)

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol