UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • WYNIKI KLASA

    WYNIKI KLASA "A" (01-02.08.2020 r.)

    W weekend 01-02 sierpnia 2020 r. wystartowały rozgrywki klasy „A” sezon 2020/2021. Po komplet punktów sięgnęli zawodnicy LZS JORDAN Kazanice oraz KS CONSTRACT Złotowo. Jeden punkt trafił na konto beniaminka rozgrywek LZS AVISTY Łążyn. Przed spotkaniem w ręce kapitana drużyny z Łążyna trafił pamiątkowy puchar za awans oraz nagroda rzeczowa w postaci piłek. Read More
  • 1

W niedzielę 24 listopada 2019 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrane zostało spotkanie III kolejki III ligi tenisa stołowego sezon 2019/2020. Mecz pomiędzy LZS Lubawa a KS DEKORGLASS Działdowo zakończył się zwycięstwem gości z Działdowa 12:6.


Punkty dla LZS Lubawa zdobyli:

Golder Tomasz – 2,5 pkt. (4 single + debel)

Zieliński Marcin – 2,5 pkt. (4 single + debel)

Guzowski Andrzej – 1 pkt. (4 single + debel)

Golder Patrycja – 0 pkt. (2 single + debel)

Sendobry Kamil – 0 pkt. (2 single)


Punkty dla KS DEKORGLASS Działdowo zdobyli:

Szymański Jakub – 4,5 pkt. (4 single + debel)

Stolarczyk Kryspin – 3 pkt. (4 single + debel)

Bielicki Jakub – 2,5 pkt. (2 single + debel)

Lipowski Michał – 1 pkt. (4 single + debel)

Piotrowski Adam – 1 pkt. (2 single)

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol