UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
 • Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

  Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

  Sekcja tenisa stołowego LZS Lubawa serdecznie zaprasza na zajęcia z zakresu tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Treningi odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 18:00 do 20:00 w Hali Sportowej w Złotowie. Zajęcia prowadzi  trener tenisa stołowego, kapitan III ligowej drużyny seniorskiej Tomasz Golder (tel. 500-129-026). Read More
 • 1
 • 2

W niedzielę 24 listopada 2019 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrane zostało spotkanie III kolejki III ligi tenisa stołowego sezon 2019/2020. Mecz pomiędzy LZS Lubawa a KS DEKORGLASS Działdowo zakończył się zwycięstwem gości z Działdowa 12:6.


Punkty dla LZS Lubawa zdobyli:

Golder Tomasz – 2,5 pkt. (4 single + debel)

Zieliński Marcin – 2,5 pkt. (4 single + debel)

Guzowski Andrzej – 1 pkt. (4 single + debel)

Golder Patrycja – 0 pkt. (2 single + debel)

Sendobry Kamil – 0 pkt. (2 single)


Punkty dla KS DEKORGLASS Działdowo zdobyli:

Szymański Jakub – 4,5 pkt. (4 single + debel)

Stolarczyk Kryspin – 3 pkt. (4 single + debel)

Bielicki Jakub – 2,5 pkt. (2 single + debel)

Lipowski Michał – 1 pkt. (4 single + debel)

Piotrowski Adam – 1 pkt. (2 single)

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol