UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - TERMINARZ GIER

    XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa - TERMINARZ GIER

    We wtorek 12 listopada 2019 r. w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne z przedstawicielami drużyn, które powalczą o tytuł mistrzowski w XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
  • 1
  • 2

W niedzielę 17 listopada 2019 w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano I kolejkę XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.


Oficjalnego otwarcia Mistrzostw dokonał Łukasz Berent – Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie.


W XVI Edycji udział bierze 15 zespołów, które rozegrają ze sobą spotkania w systemie „każdy z każdym”. Czas gry poszczególnych spotkań 2x10 minut.

 

Wyniki I kolejki

LIDER Złotowo - HURAGAN Byszwałd 11:1 (4:0)
Bramki: Adrian Jakubowski (1'), Jarosław Szulc (3'), Łukasz Licznerski (5', 6', 16'), Matuesz Erdman (11', 13'), Łukasz Mróz (13', 15', 19'), Cezary Sadowski (17') - Miłosz Modrzewski (12')

AVISTA Łążyn - DRWĘCA Zielkowo 0:3 (0:2)
Bramki: Filip Owczarek (6'), Wojciech Wyżlic (10', 16')

LZS Fijewo - MAKRODACH Rumienica 1:12 (0:3)
Bramki: Szymon Jankowski (19') - Szymon Wroński (1', 8', 17', 20'), Paweł Bieniaszewski (10', 14', 20', 20'), Paweł Senkowski (12'), Bartosz Olszewski (13', 14'), Mateusz Senkowski (18')

FC Rezerwy - KS CONSTRACT 1:6 (1:1)
Bramki: Maciej Pietrzak (5') - Szymon Bogdański (6', 13', 18'), Kamil Kościński (11'), Artur Modrzewski (12'), Piotr Rykaczewski (17')

STNO MECHANIK Rakowice - Lubawa Squad 4:8 (2:1)
Bramki: Krystian Kozłowski (5'), Patryk Kempkowski (6'), Szymon Nojman (12'), Arkadiusz Wietecha (20') - Daniel Osmański (3', 15'), Radosław Gajewski (11'), Martyn Michalak (13', 17', 18', 19'), Sebastian Karczewski (14')

LZS OKS Omule - LZS Sampława 4:2 (2:0)
Bramki: Adrian Jabłoński (2'), Patryk Dzik (6', 17'), Piotr Kruszewski (18') - Leszek Wrzosek (12'), Wojciech Jurkiewicz (14')

LZS CONSTRACT ORZEŁ Grabowo - TORPEDA Rożental 3:6 (2:3)
Bramki: Kamil Gorczyca (1', 12'), Marek Kamiński (5') - Bartłomiej Graman (6', 15'), Maciej Czerwonka (8'), Grzegorz Guzowski (13'), Rafał Borkowski (20'), bramka samobójcza (10')

PAUZA - Druga zmiana

Tabela rozgrywek

I LZS MAKRODACH Rumienica 3 pkt. bramki 12:1

II LZS LIDER Złotowo 3 pkt. bramki 11:1

III KS CONSTRACT 3 pkt. bramki 6:1

IV Lubawa Squad 3 pkt. bramki 8:4

V LZS TORPEDA Rożental 3 pkt. bramki 6:3

VI LZS DRWĘCA Zielkowo 3 pkt. bramki 3:0

VII LZS OKS Omule 3 pkt. bramki 4:2

VIII Druga zamian* 0 pkt. bramki 0:0

IX LZS Sampława 0 pkt. bramki 2:4

X LZS ORZEŁ CONSTRACT Grabowo 0 pkt. bramki 3:6

XI LZS AVISTA Łążyn 0 pkt. bramki 0:3

XII STNO MECHANIK Rakowice 0 pkt. bramki 4:8

XIII FC Rezerwy 0 pkt. bramki 1:6

XIV LZS HURAGAN Byszwałd 0 pkt. bramki 1:11

XV LZS Fijewo 0 pkt. bramki 1:12

* mecz mniej

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol