UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa

    XVI Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
  • 1
  • 2

W weekend 26-27 października 2019 odbyła się ostatnia kolejka spotkań klasy „A”, „B” i „C”. Zwycięstwa w minionym weekendzie odnieśli zawodnicy AVISTY Łążny oraz OKS Omule. Po jednym punkcie do dorobku punktowego dopisali gracze LZS Fijewo oraz HURAGANU Byszwałd. Porażek doznali reprezentanci klasy „A” JORDAN Kazanice oraz LIDER Złotowo.

 

Bezpośrednio przed meczem LZS AVISTA Łążyn – UKS ŻAK Jamielnik Łukasz Berent – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie oraz Karol Kuczyński – Przewodniczący Koła LZS AVISTA Łążyn wręczyli podziękowanie na zakończenie przygody z piłką nożną Waldemarowi Weinar - Dziękujemy bardzo za zaangażowanie i że w ciężkich momentach zespół mógł na Ciebie liczyć. Życzymy Ci wielu sukcesów, szczęścia, zdrowia oraz niekończącej się pasji do piłki nożnej

 20191027 135545

 

„A” KLASA


LZS JORDAN Kazanice – GKS OSSA Biskupiec 1:2 (0:2)

Bramki: Kamil Okoniewicz (80’) – Kamil Karski (25’), Paweł Olszewski (40’)

Skład JORDAN: Piotr Kowalski (32' Dominik Aleksandrowicz) - Radosław Szulc, Przemysław Gerka, Patryk Kempkowski (76' Marcin Szulc), Dawid Gajewski (60' Damian Wyżlic), Paweł Brzozowski (73' Bartosz Modrzewski), Tomasz Grzybowski, Filip Owczarek (70' Marcin Frankiewicz), Szymon Bogdański, Artur Modrzewski (70' Kamil Okoniewicz), Piotr Rykaczewski (22' Karol Jakubowski)


LZS CZARNI Rudzienice – LZS LIDER Złotowo 3:0 (1:0)

Bramki: Marcin Karczewski (14’, 84’), Adam Kołakowski (66’)

Skład LIDER: Łukasz Szechlicki – Marek Nastachowski (68’ Artur Zelma), Łukasz Licznerski, Dawid Dąbrowski, Matuesz Żmijewski, Kamil Sass, Mateusz Erdman, Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski, Adrian Jakubowski, Mateusz Piotrowicz

WYNIKI XI KOLEJKI
KS ZAMEK Kurzętnik – KS RADOMNIAK Radomno 3:3

KS GMINA Kozłowo – MKS Działdowo 2:4

LZS JORDAN Kazanice – GKS OSSA Biskupiec 1:2

KS ISKRA Narzym – UKS ORZEŁ Ulnowo 7:1

LZS CZARNI Rudzienice – LZS LIDER Złotowo 3:0

LKS WEL Lidzbark Welski – LZS OHI Frednowy 5:2


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I KS RADOMNIAK Radomno 27 pkt. bramki 27:10

II LZS CZARNI Rudzienice 25 pkt. bramki 30:5

III GKS OSSA Biskupiec 25 pkt. bramki 27:12

IV MKS Działdowo 20 pkt. bramki 33:22

V KS ZAMEK Kurzętnik 20 pkt. bramki 27:19

VI LZS JORDAN Kazanice 14 pkt. bramki 30:22

VII LZS LIDER Złotowo 13 pkt. bramki 21:26

VIII LKS WEL Lidzbark Welski 13 pkt. bramki 23:27

IX KS ISKRA Narzym 12 pkt. bramki 18:29

X KS GMINA Kozłowo 11 pkt. bramki 22:34

XI LZS OHI Frednowy 4 pkt. bramki 24:46

XII UKS ORZEŁ Ulnowo 3 pkt. bramki 11:41


„B” KLASA


LZS Fijewo – GKS MEWA Smykowo 2:2 (1:1)

Bramki: Kacper Rykaczewski (35’), Maciej Rykaczewski (77’) – Damian Ewertowski (6’), bramka samobójcza (62’)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Karol Karkut, Maciej Rykaczewski, Sebastian Drzewiński, Sebastian Karczewski, Mariusz Szczepański, Sylwester Rynkowski, Karol Rudnicki, Łukasz Mazurek, Kacper Rykaczewski, Paweł Gerka


LZS AVISTA Łążyn – UKS ŻAK Jamielnik 3:2 (1:2)

Bramki:

Skład AVISTA:


GKS VEL Dąbrówno – LZS HURAGAN Byszwałd 0:0 (0:0)

Skład HURAGAN: Tomasz Mazurowski – Andrzej Bukowski, Adam Węglewski, Damian Goliszewski, Mariusz Liszewski, Filip Januszewski, Łukasz Kolwicz (60’ Miłosz Rykaczewski), Miłosz Modrzewski, Maciej Borkowski, Damian Jarzyna, Przemysław Mówiński


WYNIKI XI KOLEJKI

LZS Fijewo – GKS MEWA Smykowo 2:2

KS WEL Bratian – LZS ZAMEK Szymbark 1:1

KS Mroczno – MLKS OLIMPIA Kisielice 4:3

GKS VEL Dąbrówno – LZS HURAGAN Byszwałd 0:0

LZS AVISTA Łążyn – UKS ŻAK Jamielnik 3:2

KS WICHER Gwiździny – LZS OSA Ząbrowo 2:0


TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I KS WICHER Gwiździny 27 pkt. bramki 35:7

II LZS AVISTA Łążyn 27 pkt. bramki 31:13

III KS Mroczno 22 pkt. bramki 41:27

IV MLKS OLIMPIA Kisielice 22 pkt. bramki 35:18

V GKS MEWA Smykowo 19 pkt. bramki 19:11

VI UKS ŻAK Jamielnik 18 pkt. bramki 27:18

VII KS WEL Bratian 11 pkt. bramki 19:27

VIII LZS Fijewo 11 pkt. bramki 17:36

IX LZS ZAMEK Szymbark 9 pkt. bramki 15:25

X GKS VEL Dąbrówno 8 pkt. bramki 16:31

XI LZS OSA Ząbrowo 5 pkt. bramki 15:33

XII LZS HURAGAN Byszwałd 2 pkt. bramki 11:35


„C” KLASA


LZS Sampława – LZS OKS Omule 1:2 (0:2)

Bramki:


TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”***

I LZS Sampława 12 pkt. bramki 21:7

II LZS TORPEDA Rożental 12 pkt. bramki 17:10

III LZS OKS Omule 12 pkt. bramki 29:18

IV LZS ORZEŁ CONSTRACT Grabowo 0 pkt. bramki 7:36

*** miejsca I – III uwzględniają wyniki bezpośrednich spotkań pomiędzy drużynami

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol