UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More
 • Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

  Zajęcia z zakresu tenisa stołowego

  Sekcja tenisa stołowego LZS Lubawa serdecznie zaprasza na zajęcia z zakresu tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Treningi odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 18:00 do 20:00 w Hali Sportowej w Złotowie. Zajęcia prowadzi  trener tenisa stołowego, kapitan III ligowej drużyny seniorskiej Tomasz Golder (tel. 500-129-026). Read More
 • 1
 • 2

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.Szczegółowe informacje odnośnie ligi otrzymać można dzwoniąc pod numery tel. 505-856-077 (Łukasz Berent), tel. 883-614-939 (Rafał Laskowski)  lub tel. 89-645-54-27 (biuro LZS Lubawa).

Zapisy z nazwą drużyny (składy imienne w późniejszym terminie) przyjmowane będą do czwartku, 31 października 2019 r. (zapisy osobiście w biurze LZS Lubawa, Fijewo 73, budynek D lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Termin spotkania z kapitanami drużyn na którym zostanie omówiony sposób przeprowadzenia ligi ustalony będzie po upływie terminu zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne drużyny do udziału w rozgrywkach.

 

Do ligi zakwalifikowanych zostanie maksymalnie 12 zespołów
(pierwszeństwo udziału w lidze mają koła LZS, które czynnie biorą udział
w rozgrywkach trawiastych)
   

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol