WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More

W niedzielę 22.09.2019 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Prątnicy odbędzie się Piknik Sportowo-Rekreacyjny "Sport to zdrowie, niech się każdy o tym dowie" połączony z Turniejem Piłki Nożnej dla Dzieci oraz Turniejem Piłki Nożnej OLD BOYS.

Organizatorami zawodów są: Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie, Gmina Wiejska Lubawa, Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich, Szkoła Podstawowa im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy, Rada Sołecka w Prątnicy oraz Jednostka OSP w Prątnicy.

Szczegółowe informacje w Regulaminie.

1 AVISTA Łążyn I 15 41
3 AROnet Kazanice 15 34