Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Rożental, 25.02.2024 r.) - ZMIANA TERMINU !!!

W niedzielę 25.02.2024 r. start 14:00 w Hali Sportowej w Rożentalu odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody rozegrane zostaną w V kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn. Organizatorem turnieju jest Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie. Read More

W środę 15 maja 2019 r. na stadionie LA w Lubawie odbyły się Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w lekkiej atletyce 2019.  Organizatorami zawodów byli Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz OSIR Lubawa.

Celem zawodów była popularyzacja lekkiej atletyki wśród młodzieży środowisk wiejskich i małomiasteczkowych oraz przegląd i wstępna selekcja uzdolnionej sportowo młodzieży do uprawiania sportu.

Otwarcia Mistrzostw dokonali Benedykt Czarnecki – Przewodniczący WMZ LZS, Jacek Różański – Dyrektor OSIR Lubawa oraz Marek Jaczun – Sekretarz WMZ LZS. Funkcję spikera w trakcie zawodów pełnił Marek Tykarski.

Do sportowej rywalizacji, mimo niesprzyjającej pogody, przystąpiło ponad 400 zawodników z terenu województwa warmińsko-mazurskiego w 3 kategoriach wiekowych (dzieci – rocznik 2006-2008, młodzik 2004-2005 oraz OPEN – rocznik 2003 i starsi). Lekkoatleci rywalizowali w konkurencjach biegowych oraz technicznych.

W klasyfikacji drużynowej po raz kolejny bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci Gminy Wiejskiej Lubawa, którzy zdobyli 523 punkty. Drugie miejsce zajęły Mikołajki – 216 punktów, trzecie Pasłęk – 201 punktów.

Zawodnicy za zajęcie miejsc I – III w poszczególnych konkurencjach otrzymali pamiątkowe medale, w klasyfikacji drużynowej miejsca I – VI puchary. W trakcie trwania zawodów wydawany był ciepły posiłek.

Załączniki:
Pobierz plik (Mistrzostwa_WMZ_LZS_w_Lekkiej_Atletyce_Medaliści.pdf)MEDALIŚCI[ ]330 kB