UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Gminny Festyn Sportowy z udziałem Rad Sołeckich (Złotowo, 21.07.2019 r.)

    Gminny Festyn Sportowy z udziałem Rad Sołeckich (Złotowo, 21.07.2019 r.)

    W niedzielę 21.07.2019 r. w Złotowie odbył się Gminny Festyn Sportowy z udziałem Rad Sołeckich. Do sportowej rywalizacji przystąpiło sześć reprezentacji sołectw z terenu Gminy Lubawa. Read More
  • 1

28 marca 2019 roku w Węgorzewie odbył się finał Mistrzostw Województwa WMZLZS w Halowej Piłce Nożnej rocznika 2003-2005. W turnieju wystąpiły drużyny, które wywalczyły awans z eliminacji rejonowych i turnieju półfinałowego - Nidzica, Kazanice - Gmina Lubawa, Miasto Lubawa, Węgorzewo, Prostki, Olecko.


 

Wyniki:

x

Węgorzewo

Prostki

Olecko

Nidzica

Kazanice

Lubawa

Węgorzewo

x

4:0

1:1

0:3

0:0

0:0

Prostki

0:4

x

0:2

1:2

1:4

1:0

Olecko

1:1

2:0

x

0:0

0:3

2:1

Nidzica

3:0

2:1

0:0

x

2:1

2:4

Kazanice

0:0

4:1

3:0

1:2

x

0:2

Lubawa

0:0

0:1

1:2

4:2

2:0

x


Klasyfikacja końcowa:

                                             punkty  bramki

I miejsce Nidzica                   10pkt      9:6

II miejsce Olecko                   8pkt        5:5

III miejsce Lubawa                7pkt        7:5

IV miejsce Kazanice              7pkt        8:5

V miejsce Węgorzewo           5pkt        5:4

VI miejsce Prostki                  3pkt        3:12


Skład SP Lubawa

Mikołaj Ewertowski, Bartosz Szczepański, Karol Grzelka, Jakub Giziński, Filip Ruciński, Łukasz Liedtke, Mateusz Złotowski, Jakub Kornat, Szymon Licznerski, Mateusz Jackowski

Opiekunowie: Paweł Szefler, Andrzej Wiergowski


Skład SP Kazanice

Maciej Pietrzak, Maciej Górski, Łukasz Frankiewicz, Mateusz Mederski, Hubert Zadroga, Wiktor Borkowski (wszyscy SP Kazanice), Grzegorz Ewertowski (SP Sampława), Juliusz Krajewski (SP Prątnica), Kamil Maj (SP Tuszewo), Paweł Fafiński (SP Złotowo)


Opiekunowie: Grzegorz Pułka, Mariusz Ruczyński


Materiał: SP Kazanice

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol