UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • Zmarł Benedykt Czarnecki - pełniący funkcję Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie przez 50 lat

    Zmarł Benedykt Czarnecki - pełniący funkcję Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie przez 50 lat

      W niedzielę 11 sierpnia w wieku 68 lat odszedł na wieczną służbę do Pana Benedykt Czarnecki. Odszedł człowiek niepowtarzalny i wyjątkowy , który całe swoje życie ofiarował ludziom. Read More
  • 1

W niedzielę 30 grudnia 2018 w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano VII kolejkę XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.

Na pozycji lidera rozgrywek rok kalendarzowy zakończą gracze AVISTY Łążyn I, którzy pokonali Fijewo I 6:0. Na drugiej pozycji plasuje się AROnet Kazanice, na trzecim miejscu LIDER Złotowo.

 

Wyniki VII kolejki

HURAGAN Byszwałd II - MAKRODACH Rumienica II 6:3 (3:2)

Bramki: Damian Goliszewski (3'), Maciej Borkowski (7'), Maciej Tarnowski (11', 24'), Mariusz Liszewski (19'), Adam Węglewski (21') - Adam Dybich (1'), Sylwester Rynkowski (12', 14')


LZS Sampława - MAKRODACH Rumienica I 2:2 (1:1)

Bramki: Krzysztof Kozłowski (9'), Wojciech Banacki (20') - Szymon Wroński (5'), Paweł Kryżba (17')


HURAGAN Byszwałd I - LIDER Złotowo 5:5 (3:2)

Bramki: Kacper Łukaszewski (4', 9'), Szymon Bogdański (11'), Damian Wyżlic (14', 15') - Dominik Kempkowski (5', 16'), Łukasz Licznerski (8', 23'), Cezary Sadowski (13')


ZUH ANDRZEJ Zadroga - Fijewo II 9:5 (2:2)

Bramki: Marcin Januszewski (4', 15', 16', 19', 21', 23'), Cezary Zakrzewski (8'), Bartłomiej Ostrowski (18'), Robert Marciniak (24') - Martyn Michalak (1'), Łukasz Zakrzewski (9'), bramka samobójcza (17'), Dawid Jańczyk (20'), Szymon Wardowski (22')


LIDER Wigwałd - DRWĘCA Zielkowo 1:7 (1:3)

Bramki: Sebastian Brzozowski (2') - Wojciech Wyżlic (1', 1', 13'), Marcin Szulc (8', 16', 17'), Paweł Grochowski (19')


AVISTA Łążyn I - Fijewo I 6:0 (0:0)

Bramki: Jakub Baczewski (19'), bramka samobójcza (20'), Damian Golder (21', 22', 22'), Karol Józefowicz (23')


OKS Omule - AVISTA Łążyn II 3:8 (2:5)

Bramki: Sylwester Dzik (4', 11'), Adrian Jabłoński (22') - Kacper Pomoryn (2', 3', 9', 19'), Szymon Zelmański (8', 12', 14', 16')


AROnet Kazanice - WIKTORIA Dylewo 6:3 (1:0)

Bramki: Krystian Opałka (10’), Marcin Frankiewicz (14’, 24’), Przemysław Gerka (16’), Dawid Gajewski (17’), Kamil Okoniewicz (20’) – Marcin Ławnicki (13’, 17’), Krystian Kołakowski (22’)


Tabela rozgrywek

I AVISTA Łążyn I 19 pkt. bramki 43:17

II AROnet Kazanice 18 pkt. bramki 55:23

III LIDER Złotowo 16 pkt. bramki 69:21

IV WIKTORIA Dylewo 14 pkt. bramki 49:20

V Fijewo I 14 pkt. bramki 39:24

VI AVISTA Łążyn II 13 pkt. bramki 47:29

VII MAKRODACH Rumienica I 11 pkt. bramki 44:28

VIII OKS Omule 11 pkt. bramki 30:29

IX HURAGAN Byszwałd I 8 pkt. bramki 40:34

X LZS Sampława 8 pkt. bramki 20:35

XI Fijewo II 7 pkt. bramki 28:37

XII DRWĘCA Zielkowo 6 pkt. bramki 27:44

XIII ZUH ANDRZEJ Zadroga 6 pkt. bramki 31:49

XIV HURAGAN Byszwałd II 6 pkt. bramki 20:41

XV MAKRODACH Rumienica II 3 pkt. bramki 26:54

XVI LIDER Wigwałd 0 pkt. bramki 15:98


Klasyfikacja najlepszego strzelca

I Szymon Wroński – MAKRODACH Rumienica I – 23 bramki

II Kacper Pomoryn – AVISTA Łążyn II – 19 bramek

III Łukasz Licznerski – LIDER Złotowo – 18 bramek

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 15 41
2 LIDER Złotowo 15 40
3 AROnet Kazanice 15 34
4 Fijewo I 15 32
5 MAKRODACH Rumienica I 15 29

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol