PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie informuje, iż w roku 2019 r. zamierza zorganizować trzy wycieczki w polskie góry. Read More

Logo GZ LZS

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.

Jak w poprzedniej edycji liga rozgrywana będzie na halach sportowych w  Rożentalu oraz Złotowie.

W lidze brać udział mogą drużyny składające się maksymalnie z 10 zawodników (każdy z zawodników musi mieć ukończony 16 rok życia).

Obowiązuje wpisowe/kaucja w wysokości 150,00 złotych od drużyny (w przypadku gdy drużyna rozegra wszystkie spotkania przewidziane w terminarzu wpisowe/kaucja zostanie zwrócona po ostatnim meczu). Jeśli drużyna:

• „odda” jedno spotkanie walkowerem otrzyma zwrot w wysokości 100,00 złotych,
  • „odda” dwa spotkania walkowerem nie otrzyma zwrotu ale może dalej brać udział w rozgrywkach,
  • „odda” trzy spotkania walkowerem zostaje wycofana z rozgrywek, a pozostałe spotkania weryfikowane będą jako walkowery 5:0 dla drużyny przeciwnej.

Szczegółowe informacje odnośnie ligi otrzymać można dzwoniąc pod numer tel. 603-787-249 (Pan Benedykt Czarnecki) lub tel. 89-645-54-27 (biuro LZS Lubawa).

Zapisy przyjmowane będą do piątku, 31 października 2018 r. na załączonym do niniejszej informacji druku (zapisy osobiście w biurze LZS Lubawa, Fijewo 73, budynek D lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Termin spotkania z kapitanami drużyn na którym zostanie rozlosowany harmonogram gier oraz omówione zasady zostanie ustalony po upływie terminu zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne drużyny do udziału w rozgrywkach.

Do ligi zakwalifikowanych zostanie maksymalnie 14 zespołów (przy ustalaniu listy drużyn liczyć się będzie kolejność dostarczenia wszystkich niezbędnych dokumentów do Organizatora)

Załączniki:
Pobierz plik (LISTA_ZGLOSZENIOWA.pdf)LISTA_ZGLOSZENIOWA.pdf[ ]142 kB