UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE DELEGATÓW LZS LUBAWA (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 21.12.2018 r.)

  NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE DELEGATÓW LZS LUBAWA (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 21.12.2018 r.)

  W piątek 21 grudnia 2018 w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Lubawie odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie. Głównym punktem obrad był wybór nowej Rady oraz Komisji Rewizyjnej oraz zmiany w statucie Stowarzyszenia. Delegaci wybrani na zebraniach w kołach LZS obradowali według przyjętego porządku obrad. Read More
 • PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

  PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

  Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie informuje, iż w roku 2019 r. zamierza zorganizować trzy wycieczki w polskie góry. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  W niedzielę 18 listopada 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrane zostaną spotkania I kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do pierwszego meczu w rozgrywkach zespoły mogą dokonywać zgłoszeń zawodników reprezentujących drużynę przez cała ligę. Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 

W niedzielę 05 sierpnia 2018 r. na boisku sportowym w Kisielicach odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego.  

Do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów – MLKS OLIMPIA Kisielice, LZS JORDAN Kazanice, LZS Fijewo, LZS HURAGAN Byszwałd, LZS OSA Ząbrowo oraz KP Wandowo. Drużyny zostały podzielone na dwie trzyzespołowe grupy. Czas gry 1x20 minut.

Organizatorami turnieju byli: Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski oraz MLKS OLIMPIA Kisielice.

 

Wyniki

Grupa A

LZS OSA Ząbrowo – LZS Fijewo 2:2

LZS OSA Ząbrowo – LZS JORDAN Kazanice 1:1

LZS Fijewo – LZS JORDAN Kazanice 0:3

Tabela Grupa A

I LZS JORDAN Kazanice 4 pkt. bramki 4:1

II LZS OSA Ząbrowo 2 pkt. bramki 3:3

III LZS Fijewo 1 pkt. bramki 2:5


Grupa B

MLKS OLIMPIA Kisielice – KP Wandowo 0:0

LZS HURAGAN Byszwałd – MLKS OLIMPIA Kisielice 0:1

LZS HURAGAN Byszwałd – KP Wandowo 0:0

Tabela Grupa B

I MLKS OLIMPIA Kisielice 4 pkt. bramki 1:0

II KP Wandowo 2 pkt. bramki 0:0

III LZS HURAGAN Byszwałd 1 pkt. bramki 0:1


PÓŁFINAŁY

LZS OSA Ząbrowo – MLKS OLIMPIA Kisielice 0:2

LZS JORDAN Kazanice – KP Wandowo 1:0


MECZ O III MIEJSCE

LZS OSA Ząbrowo – KP Wandowo 1:1 karne 4:3


FINAŁ

MLKS OLIMPIA Kisielice – LZS JORDAN Kazanice 1:2


KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I LZS JORDAN Kazanice

II MLKS OLIMPIA Kisielice

III LZS OSA Ząbrowo

IV KP Wandowo

V LZS HURAGAN Byszwałd

VI LZS Fijewo


Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, zawodnicy zespołów z miejsc I – III medale. Podsumowania zawodów dokonali Benedykt Czarnecki – Przewodniczący Powiatowego Stowarzyszenia LZS w Iławie oraz Mirosław Michalski – Prezes MLKS OLIMPII Kisielice.


PS LZS w Iławie serdecznie dziękuje MLKS OLIMPII Kisielice za przygotowanie boiska sportowego do gry oraz udostępnienie pomieszczeń.


Impreza została sfinansowana ze środków powiatu iławskiego w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: „Cykl powiatowych imprez sportowych o puchar Starosty Powiatu Iławskiego”.

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 10 28
2 LIDER Złotowo 10 25
3 AROnet Kazanice 10 21
4 Fijewo I 10 20
5 WIKTORIA Dylewo 10 20

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol