UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (26.09.2018 r.) - REGULAMIN

  MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (26.09.2018 r.) - REGULAMIN

  Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu oraz Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „MAGMA” w Suszu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Masowych Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
 • TERMINARZ KLASA

  TERMINARZ KLASA "C" - RUNDA JESIENNA - SEZON 2018/2019

  W niedzielę 09 września 2018 r. rozegrane zostaną pierwsze spotkania Gminnej Ligi Piłki Nożnej Klasa "C" w sezonie 2018/2019. W rundzie jesiennej udział weźmie 7 zespołów. Szczegółowy terminarz gier w załączniku. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

 

W środę 20 czerwca 2018 r. na stadionie w Wilkowie (Gmina Kętrzyn) rozegrano FINAŁ WOJEWÓDZKI Wojewódzkiego Turnieju LZS w piłce nożnej chłopców „Piłkarska Kadra Czeka 2018” Rocznik 2003 i młodsi.

 

Do finału awansowały drużyny, które pomyśle przebrnęły przez eliminacje gminne, eliminacje rejonowe oraz półfinał wojewódzki – SP Prątnica (Gmina Lubawa), MLKS CZARNI Olecko oraz Wilkowo.


Zespoły rozegrały ze sobą spotkania w systemie „każdy z każdym” 2x20 minut.


Wyniki:

Wilkowo – MLKS CZARNI Olecko 0:4 (0:2)

Wilkowo – SP Prątnica 0:3 (0:3)

MLKS CZARNI Olecko – SP Prątnica 0:0 (0:0)


Tabela:

I MLKS CZARNI Olecko 4 pkt. bramki 4:0

II SP Prątnica 4 pkt. bramki 3:0

III Wilkowo 0 pkt. bramki 0:7


Najlepszym zawodnikiem drużyny SP Prątnica został Damian Wyżlic, który otrzymał pamiątkową statuetkę.


Podsumowania zawodów i wręczenia nagród dokonali: Paweł Bobrowski – Wójt Gminy Kętrzyn oraz Marek Jaczun – Sekretarz WMZ LZS.


Skład Prątnicy (Gmina Lubawa) – Damian Wyżlic (SP Kazanice), Wiktor Kopistecki (SP Prątnica), Kamil Kościński (SP Kazanice), Maciej Górski (SP Kazanice), Juliusz Krajewski (SP Prątnica), Filip Dzięgielewski (SP Prątnica), Dominik Piekoszewski (SP Prątnica), Tomasz Kozicki (SP Prątnica), Sebastian Kowalkowski (SP Prątnica), Maciej Pietrzak (SP Kazanice), Paweł Fafiński (SP Złotowo), Olaf Krajewski (SP Prątnica), Igor Chyrzyński (SP Rumienica), Adam Januszewski (SP Grabowo-Wałdyki), Paweł Rudnik (Prątnica) oraz Grzegorz Ewertowski (SP Sampława). Opiekun – Dariusz Liberacki.


GRATULUJEMY !!!


Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol