UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ HALOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 03.03.2019 r.)

  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ HALOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 03.03.2019 r.)

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Gmina Wiejska Lubawa serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Siatkowej Halowej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się 03 marca 2019 r. w Hali Sportowej w Złotowie. Read More
 • NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE DELEGATÓW LZS LUBAWA (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 21.12.2018 r.)

  NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE DELEGATÓW LZS LUBAWA (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 21.12.2018 r.)

  W piątek 21 grudnia 2018 w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Lubawie odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie. Głównym punktem obrad był wybór nowej Rady oraz Komisji Rewizyjnej oraz zmiany w statucie Stowarzyszenia. Delegaci wybrani na zebraniach w kołach LZS obradowali według przyjętego porządku obrad. Read More
 • PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

  PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

  Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie informuje, iż w roku 2019 r. zamierza zorganizować trzy wycieczki w polskie góry. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  W niedzielę 18 listopada 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrane zostaną spotkania I kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do pierwszego meczu w rozgrywkach zespoły mogą dokonywać zgłoszeń zawodników reprezentujących drużynę przez cała ligę. Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

 

W środę 20 czerwca 2018 r. na stadionie w Wilkowie (Gmina Kętrzyn) rozegrano FINAŁ WOJEWÓDZKI Wojewódzkiego Turnieju LZS w piłce nożnej chłopców „Piłkarska Kadra Czeka 2018” Rocznik 2003 i młodsi.

 

Do finału awansowały drużyny, które pomyśle przebrnęły przez eliminacje gminne, eliminacje rejonowe oraz półfinał wojewódzki – SP Prątnica (Gmina Lubawa), MLKS CZARNI Olecko oraz Wilkowo.


Zespoły rozegrały ze sobą spotkania w systemie „każdy z każdym” 2x20 minut.


Wyniki:

Wilkowo – MLKS CZARNI Olecko 0:4 (0:2)

Wilkowo – SP Prątnica 0:3 (0:3)

MLKS CZARNI Olecko – SP Prątnica 0:0 (0:0)


Tabela:

I MLKS CZARNI Olecko 4 pkt. bramki 4:0

II SP Prątnica 4 pkt. bramki 3:0

III Wilkowo 0 pkt. bramki 0:7


Najlepszym zawodnikiem drużyny SP Prątnica został Damian Wyżlic, który otrzymał pamiątkową statuetkę.


Podsumowania zawodów i wręczenia nagród dokonali: Paweł Bobrowski – Wójt Gminy Kętrzyn oraz Marek Jaczun – Sekretarz WMZ LZS.


Skład Prątnicy (Gmina Lubawa) – Damian Wyżlic (SP Kazanice), Wiktor Kopistecki (SP Prątnica), Kamil Kościński (SP Kazanice), Maciej Górski (SP Kazanice), Juliusz Krajewski (SP Prątnica), Filip Dzięgielewski (SP Prątnica), Dominik Piekoszewski (SP Prątnica), Tomasz Kozicki (SP Prątnica), Sebastian Kowalkowski (SP Prątnica), Maciej Pietrzak (SP Kazanice), Paweł Fafiński (SP Złotowo), Olaf Krajewski (SP Prątnica), Igor Chyrzyński (SP Rumienica), Adam Januszewski (SP Grabowo-Wałdyki), Paweł Rudnik (Prątnica) oraz Grzegorz Ewertowski (SP Sampława). Opiekun – Dariusz Liberacki.


GRATULUJEMY !!!


Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 14 38
2 LIDER Złotowo 14 37
3 AROnet Kazanice 14 31
4 Fijewo I 14 29
5 HURAGAN Byszwałd I 14 26

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol