UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Zalewo, 29.07.2018 r.) - ZMIANA TERMINU

  Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Zalewo, 29.07.2018 r.) - ZMIANA TERMINU

    Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Gmina Zalewo oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Zalewie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
 • C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  W niedzielę 08 lipca 2018 r. na boisku sportowym w Byszwałdzie rozegrano ostatnie spotkanie ligi Klasa „C” Sezon 2017/2018. Mistrzem rozgrywek został zespół LZS ORZEŁ Grabowo. Read More
 • Turniej Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie (Fijewo, 04.08.2018 r.)

  Turniej Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie (Fijewo, 04.08.2018 r.)

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Ludowy Zespół Sportowy Fijewo serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

 

We wtorek 12 czerwca 2018 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Kazanicach odbył się PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI Wojewódzkiego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców „Piłkarska Kadra Czeka 2018” Rocznik 2003 i młodsi.


W turnieju udział wzięły trzy drużyny – SP Prątnica (Gmina Lubawa), Świątki oraz Iłowo-Osada. Zespoły rozegrały ze sobą spotkanie w systemie „każda z każdą” 2x20 minut.

Organizatorami zawodów byli Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Szkoła Podstawowa im. Kard. Stanisława Dziwisza w Kazanicach oraz Ludowy Zespół Sportowy JORDAN Kazanice.


WYNIKI

Iłowo-Osada – Świątki 1:2 (0:0)

SP Prątnica – Iłowo-Osada 5:0 (2:0)
Bramki dla SP Prątnica – 1:0 – Damian Wyżlic, 2:0 – Grzegorz Ewertowski, 3:0 – Damian Wyżlic, 4:0 – Damian Wyżlic, 5:0 – Paweł Fafiński

SP Prątnica – Świątki 3:1 (0:0)
Bramki dla SP Prątnica – 1:0 – Paweł Rudnik, 2:1 – Damian Wyżlic, 3:1 – Damian Wyżlic


KOŃCOWA TABELA
I SP Prątnica 6 pkt. bramki 8:1
II Świątki 3 pkt. bramki 3:4
III Iłowo-Osada 0 pkt. bramki 1:7

Szkoła Podstawowa w Prątnicy (Gmina Lubawa) wywalczyła awans do FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO (zespół Świątki czeka na wyniki II półfinału wojewódzkiego).

Kapitanowie zespołów otrzymali pamiątkowe puchary, zawodnicy drużyn medale. Podsumowania zawodów dokonali: Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie, Marcin Jackowski – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kard. Stanisława Dziwisza w Kazanicach oraz Dariusz Liberacki – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy.

Skład Prątnicy (Gmina Lubawa)Damian Wyżlic (SP Kazanice), Wiktor Kopistecki (SP Prątnica), Kamil Kościński (SP Kazanice), Maciej Górski (SP Kazanice), Juliusz Krajewski (SP Prątnica), Filip Dzięgielewski (SP Prątnica), Dominik Piekoszewski (SP Prątnica), Tomasz Kozicki (SP Prątnica), Sebastian Kowalkowski (SP Prątnica), Maciej Pietrzak (SP Kazanice), Paweł Fafiński (SP Złotowo), Olaf Krajewski (SP Prątnica), Igor Chyrzyński (SP Rumienica), Adam Januszewski (SP Grabowo-Wałdyki), Paweł Rudnik (Prątnica) oraz Grzegorz Ewertowski (SP Sampława). Opiekun – Dariusz Liberacki.

           

Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji  zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol