Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Rożental, 25.02.2024 r.) - ZMIANA TERMINU !!!

W niedzielę 25.02.2024 r. start 14:00 w Hali Sportowej w Rożentalu odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody rozegrane zostaną w V kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn. Organizatorem turnieju jest Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie. Read More

We wtorek 12 czerwca 2018 r. na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Kazanicach odbył się PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI Wojewódzkiego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców „Piłkarska Kadra Czeka 2018” Rocznik 2003 i młodsi.

W turnieju udział wzięły trzy drużyny – SP Prątnica (Gmina Lubawa), Świątki oraz Iłowo-Osada. Zespoły rozegrały ze sobą spotkanie w systemie „każda z każdą” 2x20 minut.

Organizatorami zawodów byli Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Szkoła Podstawowa im. Kard. Stanisława Dziwisza w Kazanicach oraz Ludowy Zespół Sportowy JORDAN Kazanice.

Iłowo-Osada – Świątki 1:2 (0:0)

SP Prątnica – Iłowo-Osada 5:0 (2:0)
Bramki dla SP Prątnica – 1:0 – Damian Wyżlic, 2:0 – Grzegorz Ewertowski, 3:0 – Damian Wyżlic, 4:0 – Damian Wyżlic, 5:0 – Paweł Fafiński

SP Prątnica – Świątki 3:1 (0:0)
Bramki dla SP Prątnica – 1:0 – Paweł Rudnik, 2:1 – Damian Wyżlic, 3:1 – Damian Wyżlic

KOŃCOWA TABELA
I SP Prątnica 6 pkt. bramki 8:1
II Świątki 3 pkt. bramki 3:4
III Iłowo-Osada 0 pkt. bramki 1:7

Szkoła Podstawowa w Prątnicy (Gmina Lubawa) wywalczyła awans do FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO (zespół Świątki czeka na wyniki II półfinału wojewódzkiego).

Kapitanowie zespołów otrzymali pamiątkowe puchary, zawodnicy drużyn medale. Podsumowania zawodów dokonali: Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie, Marcin Jackowski – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kard. Stanisława Dziwisza w Kazanicach oraz Dariusz Liberacki – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy.

Skład Prątnicy (Gmina Lubawa)Damian Wyżlic (SP Kazanice), Wiktor Kopistecki (SP Prątnica), Kamil Kościński (SP Kazanice), Maciej Górski (SP Kazanice), Juliusz Krajewski (SP Prątnica), Filip Dzięgielewski (SP Prątnica), Dominik Piekoszewski (SP Prątnica), Tomasz Kozicki (SP Prątnica), Sebastian Kowalkowski (SP Prątnica), Maciej Pietrzak (SP Kazanice), Paweł Fafiński (SP Złotowo), Olaf Krajewski (SP Prątnica), Igor Chyrzyński (SP Rumienica), Adam Januszewski (SP Grabowo-Wałdyki), Paweł Rudnik (Prątnica) oraz Grzegorz Ewertowski (SP Sampława). Opiekun – Dariusz Liberacki.

Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji  zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.