UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • III Edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 15.12.2018 r.) - REGULAMIN

  III Edycja Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Złotowo, 15.12.2018 r.) - REGULAMIN

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w III Edycji Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się w sobotę 15 grudnia 2018 r. w Hali Sportowej w Złotowie. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  W niedzielę 18 listopada 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrane zostaną spotkania I kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do pierwszego meczu w rozgrywkach zespoły mogą dokonywać zgłoszeń zawodników reprezentujących drużynę przez cała ligę. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej wycieczce w Bieszczady.

TERMIN: 04-08.07.2018 r.

WYJAZD: 04.07.2018 r. około godziny 04:00 (UG Lubawa, Fijewo 73)

POWRÓT: 08.07.2018 r. około godziny 24:00 (UG Lubawa, Fijewo 73)

MIEJSCE ZAKWATEROWANIA: Pensjonat u Bogusi, Berezka 23a, 38-610 Polańczyk

 


PROGRAM:

DZIEŃ I (04.07.2018)

- 04:00 – wyjazd z parkingu przy Urzędzie Gminy w Lubawie, Fijewo 73,

- około 13:00 – zwiedzanie muzeum Ojca Mateusza w Sandomierzu,

- 21:00 – przyjazd do Pensjonatu u Bogusi,

- obiadokolacja + zakwaterowanie,


DZIEŃ II (05.07.2018)

- śniadanie,

- przejazd do Polańczyka, rejs statkiem po jeziorze Solińskim, punkt widokowy w Polańczyku, Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości – cudowna ikona z ok. 1750 r. najważniejsza w Bieszczadach,

- przejazd do Soliny, spacer po zaporze + czas wolny, zwiedzanie wnętrza zapory, przejazd przez Bóbrkę do Myczkowiec, spacer po zaporze, Caritas w Myczkowcach (miniatury cerkwi i kościołów), ogród biblijny, mini zoo, Natura 2000 – Muzeum Przyrodnicze,

- powrót do ośrodka, obiadokolacja,

- wieczorek taneczny przy akompaniamencie zespołu muzycznego + dodatkowa kolacja,

DZIEŃ III (06.07.2018)

- śniadanie,

- wyjazd na Słowację – Berezka, Lesko, Sanok, Dukla (klasztor Bernardynów), Barwinek, Przełęcz Dukielska, po trasie do Svidnika pamiątki z II w. św., Bardejów (stare miasto na liście UNESCO), kościół św. Idziego, przejazd do Bardejowskich Kupeli (pomnik Sisi), baseny termalne w Svidniku – 3 godziny (zabrać ze sobą strój kąpielowy),

- powrót do ośrodka, obiadokolacja,


DZIEŃ IV (07.07.2018)

- śniadanie,

- przejazd do Górzanki – cerkiew z płaskorzeźbionym ikonostasem (jedyny w Karpatach i UE), przejazd przez Bukowiec, Dołżycę, Cisną, wypał węgla drzewnego w Maniowie, bacówka w Osławicy (oscypki, sery), przejazd od Komańczy – Izba pamiątek łemkowskich u p. Darii Boiwka, klasztor sióstr Nazaretanek z Izbą pamięci Kardynała Wyszyńskiego, przejazd przez Szczawne, Zagórz, Lesko (Słodki Domek z najlepszą kawiarnią na Podkarpaciu),

- powrót do ośrodka – obiadokolacja,

- wieczorek taneczny przy akompaniamencie zespołu muzycznego + dodatkowa kolacja,


DZIEŃ V (08.07.2017)

- śniadanie,

- Msza święta w Katedrze Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rzeszowie,

- powrót do Lubawy około 24:00 (Parking przy UG w Lubawie).


CENA: 1.350,00 złotych/osoba,


OBEJMUJE:

- przejazd autokarem,

- zakwaterowanie,

- wyżywienie: śniadanie, obiadokolacja,

- wieczorki integracyjne z zespołem muzycznym (dodatkowe kolacja),

- opłata przewodnika,

- podstawowe ubezpieczenie NNW,

- wszystkie wstępy.


ZAPIS:

Zapisy oraz informacje dostępne pod numerami tel. 89 645 54 27 lub 603 787 249. Ilość miejsc ograniczona.

OPŁATY:

Zaliczka w wysokości 350,00 zł płatna w ciągu 7 dni od zapisu. Dopłata do całości (1.000,00 zł) płatna do 30 kwietnia 2018 r. w biurze LZS w Lubawie, Fijewo 73, budynek D.


WAŻNE:

W Słowacji obowiązuje Euro. W III dzień obiad w Słowacji + ewentualne pamiątki we własnym zakresie.

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AROnet Kazanice 4 12
2 WIKTORIA Dylewo 4 10
3 Fijewo I 4 10
4 AVISTA Łążyn I 4 10
5 OKS Omule 4 10

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol