UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • IMPREZY SPORTOWE (01, 03 MAJA 2018) - REGULAMINY

  IMPREZY SPORTOWE (01, 03 MAJA 2018) - REGULAMINY

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Szkoła Podstawowa im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w zawodach sportowych:- Dzień Olimpijczyka połączony z Turniejem Piłki Nożnej 5-cio osobowej im. Hieronima Rybickiego (Prątnica, 01.05.2018 r.)- Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Prątnica, 03.05.2018 r.)Szczegółowe informacje w Regulaminach. Read More
 • PRZEKAŻ 1% PODATKU NA SWÓJ KLUB

  PRZEKAŻ 1% PODATKU NA SWÓJ KLUB

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
 • WYCIECZKA W KARKONOSZE ( 18-22 LIPCA 2018 r.) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

  WYCIECZKA W KARKONOSZE ( 18-22 LIPCA 2018 r.) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

    Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej wycieczce w Karkonosze. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

W czwartek 22 marca 2018 w Hali Gimnazjum w Morągu odbył się półfinał Mistrzostw Województwa WMZLZS w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gminnych 2018 rocznika 2002-2004. W zawodach udział wzięły cztery drużyny, które przebrnęły pomyślnie przez eliminacje rejonowe: Morąg, Górowo Iławeckie, Miasto Lubawa oraz SP Prątnica (Gmina Lubawa).


Drużyny rozegrały ze sobą spotkania w systemie „każda z każdą”. Ostatecznie do ścisłego finału wojewódzkiego awansowała SP Lubawa. Drugie miejsce w eliminacjach zajęła SP Prątnica.

FOTO - SP Prątnica

 

Wyniki:

 1. Lubawa – Morąg 3:0
 2. SP Prątnica – Górowo Iławeckie 3:1
 3. Morąg – Górowo Iławeckie 2:1
 4. SP Prątnica – Lubawa 1:2
 5. Lubawa – Górowo Iławeckie 4:2
 6. SP Prątnica – Morąg 1:1

 

Klasyfikacja końcowa:

I SP Lubawa 9 pkt. bramki 9:3

II SP Prątnica 4 pkt. bramki 5:4

III SP Morąg 4 pkt. bramki 3:5

IV SP Górowo Iławeckie 0 pkt. 4:9

 

Skład SP Prątnica (Gmina Lubawa): Adam Dybich, Szymon Zelmański, Kacper Małkowski, Szymon Żuralski, Juliusz Krajewski, Filip Dzięgielewski, Dominik Piekoszewski, Paweł Szczypski (wszyscy SP Prątnica) oraz Grzegorz Ewertowski (SP Sampława). Opiekun: Dariusz Liberacki

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol