UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • IMPREZY SPORTOWE (01, 03 MAJA 2018) - REGULAMINY

  IMPREZY SPORTOWE (01, 03 MAJA 2018) - REGULAMINY

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Szkoła Podstawowa im. Teofila Ruczyńskiego w Prątnicy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w zawodach sportowych:- Dzień Olimpijczyka połączony z Turniejem Piłki Nożnej 5-cio osobowej im. Hieronima Rybickiego (Prątnica, 01.05.2018 r.)- Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce nożnej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Prątnica, 03.05.2018 r.)Szczegółowe informacje w Regulaminach. Read More
 • PRZEKAŻ 1% PODATKU NA SWÓJ KLUB

  PRZEKAŻ 1% PODATKU NA SWÓJ KLUB

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Read More
 • WYCIECZKA W KARKONOSZE ( 18-22 LIPCA 2018 r.) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

  WYCIECZKA W KARKONOSZE ( 18-22 LIPCA 2018 r.) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

    Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej wycieczce w Karkonosze. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

 

W sobotę 24 marca 2018 r. w Sali Widowiskowo-Sportowej w Orzyszu odbyły się Wojewódzkie Halowe Igrzyska Samorządowe o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. W konkurencjach rekreacyjno-sportowych udział wzięli przedstawiciele 12 gmin z terenu województwa. Gmina Lubawa na czele z wójtem Tomaszem Ewertowskim oraz Janem Laskowskim –przewodniczącym Rady Gminy,  w klasyfikacji generalnej Igrzysk zajęła VI miejsce (wygrała Gmina Ostróda).

 

Na wynik drużynowy składały się miejsca poszczególnych zawodników w danych konkurencjach. Najlepiej z reprezentantów Gminy Lubawa wypadli: Tomasz Golder (I miejsce – Trójbój kadry samorządowej – Sołtys), Łukasz Berent (II miejsce – Trójbój kadry samorządowej – członek GZ LZS w Lubawie), Patrycja Golder (II miejsce - tenis stołowy) oraz Michał Surdykowski (III miejsce – tenis stołowy). W sportowych zmaganiach udział wzięli także: Natalia Zielińska (Trójbój kadry samorządowej – pracownik UG), Mariusz Kowalkowski (Trójbój kadry samorządowej – pracownik UG), Wioleta Karczewska (szachy), Krzysztof Zawadzki (szachy), Agnieszka Cherkowska (warcaby), Dawid Pruchniewski (warcaby). Szymon Śliwiński (wyciskanie odważnika), Szymon, Mirosława oraz Marcin Licznerscy (konkurencja rodzinna oraz bocci), Henryk Dreszler oraz Leszek Michorowski (brydż sportowy), Ewa Kryżba, Bernadeta Rafińska, Franciszek Puwalski oraz Bogusław Józefowicz (czwórbój rekreacyjny seniorów), oraz Mirosława Licznerska, Ewa Kryżba, Marcin Licznerski, Tomasz Golder i Szymon Śliwiński (przeciąganie liny).


Wójt Gminy Lubawa Tomasz Ewertowski oraz Przewodniczący GZ LZS w Lubawie Benedykt Czarnecki serdecznie dziękują wszystkim zawodnikom reprezentującym Gminę Lubawa za poświęcony czas i godne reprezentowanie Gminy.

 


Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol