UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Zalewo, 29.07.2018 r.) - ZMIANA TERMINU

  Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Zalewo, 29.07.2018 r.) - ZMIANA TERMINU

    Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Gmina Zalewo oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Zalewie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
 • C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  W niedzielę 08 lipca 2018 r. na boisku sportowym w Byszwałdzie rozegrano ostatnie spotkanie ligi Klasa „C” Sezon 2017/2018. Mistrzem rozgrywek został zespół LZS ORZEŁ Grabowo. Read More
 • Turniej Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie (Fijewo, 04.08.2018 r.)

  Turniej Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie (Fijewo, 04.08.2018 r.)

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Ludowy Zespół Sportowy Fijewo serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

 

W sobotę 24 marca 2018 r. w Sali Widowiskowo-Sportowej w Orzyszu odbyły się Wojewódzkie Halowe Igrzyska Samorządowe o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. W konkurencjach rekreacyjno-sportowych udział wzięli przedstawiciele 12 gmin z terenu województwa. Gmina Lubawa na czele z wójtem Tomaszem Ewertowskim oraz Janem Laskowskim –przewodniczącym Rady Gminy,  w klasyfikacji generalnej Igrzysk zajęła VI miejsce (wygrała Gmina Ostróda).

 

Na wynik drużynowy składały się miejsca poszczególnych zawodników w danych konkurencjach. Najlepiej z reprezentantów Gminy Lubawa wypadli: Tomasz Golder (I miejsce – Trójbój kadry samorządowej – Sołtys), Łukasz Berent (II miejsce – Trójbój kadry samorządowej – członek GZ LZS w Lubawie), Patrycja Golder (II miejsce - tenis stołowy) oraz Michał Surdykowski (III miejsce – tenis stołowy). W sportowych zmaganiach udział wzięli także: Natalia Zielińska (Trójbój kadry samorządowej – pracownik UG), Mariusz Kowalkowski (Trójbój kadry samorządowej – pracownik UG), Wioleta Karczewska (szachy), Krzysztof Zawadzki (szachy), Agnieszka Cherkowska (warcaby), Dawid Pruchniewski (warcaby). Szymon Śliwiński (wyciskanie odważnika), Szymon, Mirosława oraz Marcin Licznerscy (konkurencja rodzinna oraz bocci), Henryk Dreszler oraz Leszek Michorowski (brydż sportowy), Ewa Kryżba, Bernadeta Rafińska, Franciszek Puwalski oraz Bogusław Józefowicz (czwórbój rekreacyjny seniorów), oraz Mirosława Licznerska, Ewa Kryżba, Marcin Licznerski, Tomasz Golder i Szymon Śliwiński (przeciąganie liny).


Wójt Gminy Lubawa Tomasz Ewertowski oraz Przewodniczący GZ LZS w Lubawie Benedykt Czarnecki serdecznie dziękują wszystkim zawodnikom reprezentującym Gminę Lubawa za poświęcony czas i godne reprezentowanie Gminy.

 


Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol