UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE DELEGATÓW LZS LUBAWA (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 21.12.2018 r.)

  NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE DELEGATÓW LZS LUBAWA (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 21.12.2018 r.)

  W piątek 21 grudnia 2018 w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Lubawie odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie. Głównym punktem obrad był wybór nowej Rady oraz Komisji Rewizyjnej oraz zmiany w statucie Stowarzyszenia. Delegaci wybrani na zebraniach w kołach LZS obradowali według przyjętego porządku obrad. Read More
 • PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

  PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

  Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie informuje, iż w roku 2019 r. zamierza zorganizować trzy wycieczki w polskie góry. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  W niedzielę 18 listopada 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrane zostaną spotkania I kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do pierwszego meczu w rozgrywkach zespoły mogą dokonywać zgłoszeń zawodników reprezentujących drużynę przez cała ligę. Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 

W sobotę 24 marca 2018 r. w Sali Widowiskowo-Sportowej w Orzyszu odbyły się Wojewódzkie Halowe Igrzyska Samorządowe o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. W konkurencjach rekreacyjno-sportowych udział wzięli przedstawiciele 12 gmin z terenu województwa. Gmina Lubawa na czele z wójtem Tomaszem Ewertowskim oraz Janem Laskowskim –przewodniczącym Rady Gminy,  w klasyfikacji generalnej Igrzysk zajęła VI miejsce (wygrała Gmina Ostróda).

 

Na wynik drużynowy składały się miejsca poszczególnych zawodników w danych konkurencjach. Najlepiej z reprezentantów Gminy Lubawa wypadli: Tomasz Golder (I miejsce – Trójbój kadry samorządowej – Sołtys), Łukasz Berent (II miejsce – Trójbój kadry samorządowej – członek GZ LZS w Lubawie), Patrycja Golder (II miejsce - tenis stołowy) oraz Michał Surdykowski (III miejsce – tenis stołowy). W sportowych zmaganiach udział wzięli także: Natalia Zielińska (Trójbój kadry samorządowej – pracownik UG), Mariusz Kowalkowski (Trójbój kadry samorządowej – pracownik UG), Wioleta Karczewska (szachy), Krzysztof Zawadzki (szachy), Agnieszka Cherkowska (warcaby), Dawid Pruchniewski (warcaby). Szymon Śliwiński (wyciskanie odważnika), Szymon, Mirosława oraz Marcin Licznerscy (konkurencja rodzinna oraz bocci), Henryk Dreszler oraz Leszek Michorowski (brydż sportowy), Ewa Kryżba, Bernadeta Rafińska, Franciszek Puwalski oraz Bogusław Józefowicz (czwórbój rekreacyjny seniorów), oraz Mirosława Licznerska, Ewa Kryżba, Marcin Licznerski, Tomasz Golder i Szymon Śliwiński (przeciąganie liny).


Wójt Gminy Lubawa Tomasz Ewertowski oraz Przewodniczący GZ LZS w Lubawie Benedykt Czarnecki serdecznie dziękują wszystkim zawodnikom reprezentującym Gminę Lubawa za poświęcony czas i godne reprezentowanie Gminy.

 


Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 10 28
2 LIDER Złotowo 10 25
3 AROnet Kazanice 10 21
4 Fijewo I 10 20
5 WIKTORIA Dylewo 10 20

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol