UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - TRWAJĄ ZAPISY

    XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - TRWAJĄ ZAPISY

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
  • MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM W 4-CH KATEGORIACH WIEKOWYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 28.10.2018 r.)

    MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM W 4-CH KATEGORIACH WIEKOWYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 28.10.2018 r.)

      Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu oraz Urząd Miejski w Suszu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
  • TERMINARZ KLASA

    TERMINARZ KLASA "C" - RUNDA JESIENNA - SEZON 2018/2019

    W niedzielę 09 września 2018 r. rozegrane zostaną pierwsze spotkania Gminnej Ligi Piłki Nożnej Klasa "C" w sezonie 2018/2019. W rundzie jesiennej udział weźmie 7 zespołów. Szczegółowy terminarz gier w załączniku. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

 

W sobotę 24 marca 2018 r. w Sali Widowiskowo-Sportowej w Orzyszu odbyły się Wojewódzkie Halowe Igrzyska Samorządowe o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. W konkurencjach rekreacyjno-sportowych udział wzięli przedstawiciele 12 gmin z terenu województwa. Gmina Lubawa na czele z wójtem Tomaszem Ewertowskim oraz Janem Laskowskim –przewodniczącym Rady Gminy,  w klasyfikacji generalnej Igrzysk zajęła VI miejsce (wygrała Gmina Ostróda).

 

Na wynik drużynowy składały się miejsca poszczególnych zawodników w danych konkurencjach. Najlepiej z reprezentantów Gminy Lubawa wypadli: Tomasz Golder (I miejsce – Trójbój kadry samorządowej – Sołtys), Łukasz Berent (II miejsce – Trójbój kadry samorządowej – członek GZ LZS w Lubawie), Patrycja Golder (II miejsce - tenis stołowy) oraz Michał Surdykowski (III miejsce – tenis stołowy). W sportowych zmaganiach udział wzięli także: Natalia Zielińska (Trójbój kadry samorządowej – pracownik UG), Mariusz Kowalkowski (Trójbój kadry samorządowej – pracownik UG), Wioleta Karczewska (szachy), Krzysztof Zawadzki (szachy), Agnieszka Cherkowska (warcaby), Dawid Pruchniewski (warcaby). Szymon Śliwiński (wyciskanie odważnika), Szymon, Mirosława oraz Marcin Licznerscy (konkurencja rodzinna oraz bocci), Henryk Dreszler oraz Leszek Michorowski (brydż sportowy), Ewa Kryżba, Bernadeta Rafińska, Franciszek Puwalski oraz Bogusław Józefowicz (czwórbój rekreacyjny seniorów), oraz Mirosława Licznerska, Ewa Kryżba, Marcin Licznerski, Tomasz Golder i Szymon Śliwiński (przeciąganie liny).


Wójt Gminy Lubawa Tomasz Ewertowski oraz Przewodniczący GZ LZS w Lubawie Benedykt Czarnecki serdecznie dziękują wszystkim zawodnikom reprezentującym Gminę Lubawa za poświęcony czas i godne reprezentowanie Gminy.

 


Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol