UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - TRWAJĄ ZAPISY

  XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - TRWAJĄ ZAPISY

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
 • MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM W 4-CH KATEGORIACH WIEKOWYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 28.10.2018 r.)

  MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM W 4-CH KATEGORIACH WIEKOWYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 28.10.2018 r.)

    Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu oraz Urząd Miejski w Suszu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
 • TERMINARZ KLASA

  TERMINARZ KLASA "C" - RUNDA JESIENNA - SEZON 2018/2019

  W niedzielę 09 września 2018 r. rozegrane zostaną pierwsze spotkania Gminnej Ligi Piłki Nożnej Klasa "C" w sezonie 2018/2019. W rundzie jesiennej udział weźmie 7 zespołów. Szczegółowy terminarz gier w załączniku. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 

W niedzielę 25 marca 2018 r. w Hali Sportowej Szkoły Samorządowej w Wikielcu odbył się Finał Wojewódzki Mistrzostw Województwa WMZ LZS w halowej piłce nożnej mężczyzn 2018. O końcowy triumf rywalizowało sześć zespołów: GKS LZS Rolimpex Wikielec (Gmina Iława), LZS LIDER Złotowo (Gmina Lubawa), LZS Rzeck (Gmina Biskupiec), LZS Regan Team (Lubomino), LZS Mojtyny (Biskupiec) oraz Gmina Dźwierzuty.

Ostatecznie LZS LIDER Złotowo wywalczył tytuł V-ce Mistrzów Województwa przegrywając decydujące spotkanie z LZS Regan Team (Lubomino) w rzutach karnych.

 

Wyniki spotkań LZS LIDER Złotowo:


Faza Grupowa

LZS LIDER Złotowo – LZS Rzeck 2:0 (Łukasz Mróz, Łukasz Licznerski)

LZS LIDER Złotowo – LZS Regan Team 1:0 (Adrian Mederski)


Półfinał

LZS LIDER Złotowo – GKS LZS Rolimpex Wikielec 3:1 (Łukasz Licznerski – 2, Radosław Szulc)


Finał

LZS LIDER Złotowo – LZS Regan Team 1:1 karne 0:2 (Adrian Mederski)


Klasyfikacja końcowa:

I LZS Regan Team (Lubomino)

II LZS LIDER Złotowo (Gmina Lubawa)

III GKS LZS Rolimpex Wikielec (Gmina Iława)

IV LZS Mojtyny (Biskupiec)

V Gmina Dźwierzuty

VI LZS Rzeck (Gmina Biskupiec)


Najlepszym piłkarzem turnieju wybrany został zawodnik LZS LIDER Złotowo Adrian Mederski.


Skład LZS LIDER Złotowo: Mateusz Lewalski, Łukasz Licznerski, Adrian Mederski, Dominik Kempkowski, Łukasz Mróz, Radosław Szulc, Ariel Zasuwa, Dawid Mederski, Marcin Licznerski.


GRATULUJEMY !!!

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol