UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE DELEGATÓW LZS LUBAWA (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 21.12.2018 r.)

  NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE DELEGATÓW LZS LUBAWA (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 21.12.2018 r.)

  W piątek 21 grudnia 2018 w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Lubawie odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie. Głównym punktem obrad był wybór nowej Rady oraz Komisji Rewizyjnej oraz zmiany w statucie Stowarzyszenia. Delegaci wybrani na zebraniach w kołach LZS obradowali według przyjętego porządku obrad. Read More
 • PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

  PLAN WYCIECZEK NA ROK 2019

  Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie informuje, iż w roku 2019 r. zamierza zorganizować trzy wycieczki w polskie góry. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - SKŁADY ZESPOŁÓW

  W niedzielę 18 listopada 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrane zostaną spotkania I kolejki XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Do pierwszego meczu w rozgrywkach zespoły mogą dokonywać zgłoszeń zawodników reprezentujących drużynę przez cała ligę. Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

 

W niedzielę 25 marca 2018 r. w Hali Sportowej Szkoły Samorządowej w Wikielcu odbył się Finał Wojewódzki Mistrzostw Województwa WMZ LZS w halowej piłce nożnej mężczyzn 2018. O końcowy triumf rywalizowało sześć zespołów: GKS LZS Rolimpex Wikielec (Gmina Iława), LZS LIDER Złotowo (Gmina Lubawa), LZS Rzeck (Gmina Biskupiec), LZS Regan Team (Lubomino), LZS Mojtyny (Biskupiec) oraz Gmina Dźwierzuty.

Ostatecznie LZS LIDER Złotowo wywalczył tytuł V-ce Mistrzów Województwa przegrywając decydujące spotkanie z LZS Regan Team (Lubomino) w rzutach karnych.

 

Wyniki spotkań LZS LIDER Złotowo:


Faza Grupowa

LZS LIDER Złotowo – LZS Rzeck 2:0 (Łukasz Mróz, Łukasz Licznerski)

LZS LIDER Złotowo – LZS Regan Team 1:0 (Adrian Mederski)


Półfinał

LZS LIDER Złotowo – GKS LZS Rolimpex Wikielec 3:1 (Łukasz Licznerski – 2, Radosław Szulc)


Finał

LZS LIDER Złotowo – LZS Regan Team 1:1 karne 0:2 (Adrian Mederski)


Klasyfikacja końcowa:

I LZS Regan Team (Lubomino)

II LZS LIDER Złotowo (Gmina Lubawa)

III GKS LZS Rolimpex Wikielec (Gmina Iława)

IV LZS Mojtyny (Biskupiec)

V Gmina Dźwierzuty

VI LZS Rzeck (Gmina Biskupiec)


Najlepszym piłkarzem turnieju wybrany został zawodnik LZS LIDER Złotowo Adrian Mederski.


Skład LZS LIDER Złotowo: Mateusz Lewalski, Łukasz Licznerski, Adrian Mederski, Dominik Kempkowski, Łukasz Mróz, Radosław Szulc, Ariel Zasuwa, Dawid Mederski, Marcin Licznerski.


GRATULUJEMY !!!

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 AVISTA Łążyn I 10 28
2 LIDER Złotowo 10 25
3 AROnet Kazanice 10 21
4 Fijewo I 10 20
5 WIKTORIA Dylewo 10 20

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol