UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • WYNIKI A, B i C KLASA (17.06.2018 r.)

    WYNIKI A, B i C KLASA (17.06.2018 r.)

      Dobiegły końca rozgrywki „A” i „B” klasy. Na zakończenie zmagań LIDER Złotowo pokonał na wyjeździe mistrza rozgrywek MKS START Nidzica 2:1, pewna spadku AVISTA Łążyn uległa KS GMINA Kozłowo 9:0, z kolei LZS Fijewo uległ mistrzowi klasy „B” LZS OHI Frednowy 6:1. W ostatniej serii gier pauzował JORDAN Kazanice, który dzięki rozstrzygnięciom w innych meczach wywalczył awans do klasy „A”. W Gminnej klasie „C” coraz bliżej tytułu LZS ORZEŁ Grabowo. Read More
  • 1

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza w najbliższą środę 21 lutego 2018 r. (start godzina 10:00) do Hali Sportowej w Rożentalu na eliminacje gminne Mistrzostw Województwa WMZ LZS Szkół Gminnych w halowej piłce nożnej 2018.

W zawodach udział wezmą chłopcy z roczników 2005 i młodsi z następujących szkół:
1) Szkoła Podstawowa w Rożentalu,
2) Szkoła Podstawowa w Kazanicach,
3) Szkoła Podstawowa w Byszwałdzie,
4) Szkoła Podstawowa w Rumienicy,
5) Szkoła Podstawowa w Prątnicy,
6) Szkoła Podstawowa w Tuszewie,
7) Szkoła Podstawowa w Grabowie.

Zwycięzca eliminacji gminnych reprezentować będzie Gminę Lubawa w dalszej fazie turnieju.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Impreza zostanie sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol