WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI WYNAJMU

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2019 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty od 8:00 do 20:00. Read More

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż dnia 21 lutego 2018 r. (środa) start godzina 10:00 w Hali Sportowej w Rożentalu przeprowadzone zostaną eliminacje gminne do Mistrzostw Województwa WMZ LZS Szkół Gminnych w halowej piłce nożnej 2018 dla chłopców w rocznikach 2005 i młodsi.

Zgłoszenia szkół z terenu Gminy Lubawa przyjmowane są do dnia 16 lutego 2018 r. (włącznie) w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie (Fijewo 73, budynek D, tel. 89 645 54 27), mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Impreza zostanie sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji  zadania publicznego pod tytułem: ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH.

1 AVISTA Łążyn I 15 41
3 AROnet Kazanice 15 34