UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

    C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

    W niedzielę 08 lipca 2018 r. na boisku sportowym w Byszwałdzie rozegrano ostatnie spotkanie ligi Klasa „C” Sezon 2017/2018. Mistrzem rozgrywek został zespół LZS ORZEŁ Grabowo. Read More
  • 1

W niedzielę 04 lutego 2018 w Hali Sportowej w Złotowie rozegrano X kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.


Kolejka nie przyniosła żadnej niespodzianki i zwycięstwa odnieśli wyżej sklasyfikowane drużyny. Dwie pierwsze lokaty zajmują LIDER Złotowo oraz TORPEDA Rożental i to najprawdopodobniej bezpośredni pojedynek pomiędzy zainteresowanymi drużynami rozstrzygnie sprawę mistrzowskiego tytułu (mecz w najbliższą niedzielę 11 lutego 2018 godzina 16:00 w Hali Sportowej w Rożentalu).

 

W klasyfikacja na Najlepszego Strzelca Rozgrywek bez zmian. Prowadzi Mateusz Szymański (TORPEDA Rożental) – 31 bramek przed Łukaszem Licznerskim (LIDER Złotowo) i Łukaszem Junkier (AVISTA Łążyn) – po 24 trafienia.


Wyniki X kolejki

14:00 JORDAN Kazanice Junior – Fijewo II 6:3 (3:1)

Bramki: Piotr Rykaczewski (3', 22'), Marcin Frankiewicz (5', 23'), Szymon Nojman (10', 20') - Filip Kasprowicz (4'), Tymoteusz Rudszewski (13'), Łukasz Mazurek (13')

14:30 Fijewo I – ORZEŁ Mortęgi 6:2 (3:1)

Bramki: Karol Jakubowski (2', 5'), Patryk Gorzka (11', 22'), Daniel Osmański (14'), Martyn Michalak (16') - Dawid Goliszewski (6'), Krystian Opałka (15')

15:00 LIDER Złotowo – HURAGAN Byszwałd 6:1 (2:0)

Bramki: Mateusz Kruszewski (2', 16'), Ariel Zasuwa (7'), Dominik Kempkowski (14', 24'), Łukasz Mróz (23') - Wojciech Wyżlic (21')

15:30 OKS Omule – AVISTA Łążyn 7:3 (2:2)

Bramki: Kamil Okoniewicz (2', 24'), Sylwester Dzik (7', 21'), Marcin Szulc (16'), Mateusz Górski (18'), Kamil Kamiński (23') - Bartosz Bilicki (1'), Łukasz Junkier (6'), Marek Wierzbowski (24')

16:00 KS CONSTRACT – BUDROGAS Glaznoty 10:3 (6:0)

Bramki: Paweł Brzozowski (1', 12', 15', 22'), Artur Śmigielski (4'), Kamil Gorczyca (6', 7'), Kacper Ryfka (11'), Andrzej Bukowski (19'), Mateusz Zalewski (23') - Dominik Dudek (13'), Damian Pankowski (13', 16')

16:30 TERRA Lubawa – LWP Prątnica 1:6 (0:2)

Bramki: Jakub Banaszewski (15') - Adrian Linkner (3'), Mateusz Golder (12'), Marcin Licznerski (14'), Przemysław Ewertowski (14', 17', 18')

17:00 ORZEŁ Grabowo – TORPEDA Rożental 4:12 (1:5)

Bramki: Marek Kamiński (5'), Damian Pelc (18'), Mateusz Kamiński (23', 24') - Mateusz Szymański (1', 3', 20'), Jarosław Koszewski (3', 14', 16'), Robert Marciniak (7'), Marcin Jakubowski (12', 19'), Adam Wypych (21'), Adrian Leśnicki (24'), Rafał Gołębiewski (24')


Tabela rozgrywek

I LIDER Złotowo 27 pkt. bramki 84:29

II TORPEDA Rożental 27 pkt. bramki 80:29

III KS CONSTRACT 25 pkt. bramki 62:38

IV JORDAN Kazanice Junior 20 pkt. bramki 55:39

V Fijewo I 19 pkt. bramki 57:35

VI HURAGAN Byszwałd 19 pkt. bramki 48:36

VII OKS Omule 19 pkt. bramki 57:36

VIII LWP Prątnica 16 pkt. bramki 50:49

IX ORZEŁ Mortęgi 9 pkt. bramki 36:58

X AVISTA Łążyn 9 pkt. bramki 47:55

XI Fijewo II 5 pkt. bramki 37:76

XII BUDROGAS Glaznoty 4 pkt. bramki 32:57

XIII TERRA Lubawa 4 pkt. bramki 25:66

XIV ORZEŁ Grabowo 1 pkt. bramki 29:96


Klasyfikacja najlepszego strzelca:

I Mateusz Szymański – TORPEDA Rożental – 31 bramek

II Łukasz Licznerski – LIDER Złotowo – 24 bramki

II Łukasz Junkier – AVISTA Łążyn – 24 bramki

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol