UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • MW WMZ LZS w lekkiej atletyce (Olecko, 16.05.2018 r.)

    MW WMZ LZS w lekkiej atletyce (Olecko, 16.05.2018 r.)

    W środę 16 maja 2018 r. w Olecku odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce. Read More
  • HARMONOGRAM ZEBRAŃ SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZYCH W KOŁACH LZS (MAJ 2018)

    HARMONOGRAM ZEBRAŃ SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZYCH W KOŁACH LZS (MAJ 2018)

                             Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż na posiedzeniu Rady Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Komisji Rewizyjnej oraz Przewodniczących Kół LZS Kadencja 2017-2021 w dniu 11.04.2018 r. ustalono harmonogram zebrań sprawozdawczo-wyborczych w kołach LZS z terenu Gminy Lubawa (harmonogram zebrań w załączniku). Read More
  • WYCIECZKA W KARKONOSZE ( 18-22 LIPCA 2018 r.) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

    WYCIECZKA W KARKONOSZE ( 18-22 LIPCA 2018 r.) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

      Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej wycieczce w Karkonosze. Read More
  • 1
  • 2
  • 3

 

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę 07 stycznia 2018 do Hali Sportowej w Złotowie na VI kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.



Pary VI kolejki:

14:00 JORDAN Kazanice Junior – ORZEŁ Mortęgi 6:0 (2:0)
Bramki: Szymon Nojman (2', 18', 19'), Piotr Rykaczewski (9', 20'), Marcin Frankiewicz (14')

14:30 TERRA Lubawa – ORZEŁ Grabowo 6:4 (2:1)
Bramki: Michał Żuralski (2'), Jakub Banaszewski (12'), Szymon Jędrychowski (13'), Szymon Lasikowski (15', 16'), Szymon Kaczyński (22') - Marek Kamiński (12', 14'), Mateusz Kamiński (19', 24')

15:00 HURAGAN Byszwałd – BUDROGAS Glaznoty 2:1 (2:0)
Bramki: Szymon Bogdański (2'), Janusz Okuniewski (5') - Łukasz Kolwicz (19')

15:30 OKS Omule – TORPEDA Rożental 5:4 (1:3)
Bramki: Bartosz Modrzewski (12'), Sylwester Dzik (18', 19'), Piotr Laskowski (20'), Adrian Jabłoński (21') - Adrian Leśnicki (4'), Mateusz Szymański (9'), Jarosław Koszewski (10', 14')

16:00 LIDER Złotowo – AVISTA Łążyn 12:2 (5:0)
Bramki: Mateusz Żmijewski (6', 17', 17'), Dominik Kempkowski (8', 11', 12'), Cezary Sadowski (9'), Mateusz Kruszewski (13'), Łukasz Licznerski (16', 16', 21'), Łukasz Mróz (19') - Łukasz Junkier (18', 20')

16:30 KS CONSTRACT – Fijewo I 9:6 (4:2)
Bramki: Mateusz Zalewski (2', 11', 12'), Dawid Dąbrowski (8', 14', 18', 21'), Kamil Gorczyca (22'), Paweł Brzozowski (24') - Damian Gerka (1'), Daniel Osmański (6', 22'), Paweł Gerka (13'), Patryk Gorzka (14'), Karol Jakubowski (20')

17:00 Fijewo II – LWP Prątnica 5:9 (1:6)
Bramki: Radosław Gajewski (2', 14', 18'), Łukasz Mazurek (13'), Filip Kasprowicz (21') - Jakub Baczewski (1', 3', 8'), Konrad Weinar (9', 10'), Rafał Dembowski (12'), Marcin Licznerski (18'), Adrian Linkner (19'), bramka samobójcza (22')

Serdecznie zapraszamy !!!

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol