C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

W niedzielę 08 lipca 2018 r. na boisku sportowym w Byszwałdzie rozegrano ostatnie spotkanie ligi Klasa „C” Sezon 2017/2018. Mistrzem rozgrywek został zespół LZS ORZEŁ Grabowo. Read More

W czwartek 21 grudnia 2017 w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Lubawie odbyło posiedzenie Rady Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie z udziałem Przewodniczących Kół LZS połączone ze spotkaniem opłatkowym.

Na wstępie spotkania Benedykt Czarnecki – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie przywitał przybyłych członków Rady i zaproszonych gości, w kilku słowach podziękował za dotychczasową współpracę oraz złożył życzenia świąteczne i noworoczne. Następnie głos zabrał Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa, który przyłączając się do życzeń pogratulował członkom Rady Stowarzyszenia owocnej działalności.

Po przemówieniach wszyscy obecni podzielili się opłatkiem,  zaśpiewali kolędę przy akompaniamencie Adama Kowandy i zasiedli do wigilijnego stołu.

5 HURAGAN Byszwałd 13 25