UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

    XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

    W czwartek 09 listopada 2017 w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Czytaj więcej...
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
  • 1
  • 2

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

NAJBLIŻSZE IMPREZY SPORTOWE (HALA SPORTOWA W ROŻENTALU, 03.12.2017)

 

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę 03.12.2017 do Hali Sportowej w Rożentalu na III kolejkę XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa oraz V kolejkę III ligi tenisa stołowego.

Szczegółowy rozkład dnia:


III liga tenisa stołowego (HALA ROŻENTAL)

11:00 LZS Lubawa – OSIR Jeziorany 9:9


XIV Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa (HALA ROŻENTAL)

14:00 KS CONSTRACT – OKS Omule 3:0 (0:0)
Bramki: Radosław Szulc (13'), Paweł Brzozowski (14'), Kamil Gorczyca (19')

14:30 TERRA Lubawa – LIDER Złotowo 3:7 (0:2)
Bramki: Michał Żuralski (16'), Wojciech Jurkiewicz (17'), Szymon Lasikowski (24') - Łukasz Mróz (6', 13', 15'), Ariel Zasuwa (7'), Cezary Sadowski (14'), Łukasz Licznerski (22', 23')

15:00 Fijewo I – JORDAN Kazanice Junior 12:2 (5:0)
Bramki: Paweł Gerka (3', 15', 16', 23'), Martyn Michalak (4'), Karol Jakubowski (9', 11', 21'), Dawid Jańczyk (10'), Szymon Łożyński (18'), Patryk Gorzka (22'), Daniel Osmański (24') - Piotr Rykaczewski (17'), Krystian Kozłowski (20')

15:30 ORZEŁ Grabowo – HURAGAN Byszwałd 2:11 (0:6)
Bramki: Damian Pelc (15'), Mateusz Piotrowicz (20') - Wojciech Wyżlic (4', 22'), Szymon Bogdański (7', 21'), Damian Goliszewski (8', 10', 11'), Dawid Maciołek (9', 14', 24'), Janusz Okuniewski (19')

16:00 TORPEDA Rożental – Fijewo II 12:3 (6:1)
Bramki: Mateusz Szymański (1', 7', 9', 10', 13', 14', 17'), Robert Marciniak (11', 16'), Jarosław Koszewski (15', 21'), bramka sambójcza (10') - Łukasz Mazurek (12'), Radosław Gajewski (17', 18')

16:30 ORZEŁ Mortęgi – AVISTA Łążyn 5:3 (3:1)
Bramki: Kacper Łukaszewski (2', 21'), Mateusz Józefowicz (3'), Dawid Goliszewski (24'), bramka samobójcza (3') - Łukasz Junkier (9'), Cezary Chorzelewski (18'), Miłosz Krajewski (18')

17:00 BUDROGAS Glaznoty – LWP Prątnica 3:5 (2:4)
Bramki: Dominik Dudek (1'), Łukasz Surzyn (6'), Damian Pankowski (15') - Jakub Baczewski (3', 10'), Mateusz Golder (7', 18'), Adrian Linkner (12')


Serdecznie zapraszamy !!!

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol