UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - TRWAJĄ ZAPISY

    XV EDYCJA OTWARTYCH MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA - TRWAJĄ ZAPISY

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Read More
  • MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM W 4-CH KATEGORIACH WIEKOWYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 28.10.2018 r.)

    MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM W 4-CH KATEGORIACH WIEKOWYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 28.10.2018 r.)

      Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu oraz Urząd Miejski w Suszu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
  • TERMINARZ KLASA

    TERMINARZ KLASA "C" - RUNDA JESIENNA - SEZON 2018/2019

    W niedzielę 09 września 2018 r. rozegrane zostaną pierwsze spotkania Gminnej Ligi Piłki Nożnej Klasa "C" w sezonie 2018/2019. W rundzie jesiennej udział weźmie 7 zespołów. Szczegółowy terminarz gier w załączniku. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

W czwartek 09 listopada 2017 w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.

 

Podczas spotkania omówiono zasady gry oraz rozlosowano terminarz rozgrywek.

Pierwsza kolejka odbędzie się w niedzielę 19 listopada 2017, ostatnia seria oraz podsumowanie 25 lutego 2018.

Terminarz gier w załączniku.


SKŁADY ZESPOŁÓW


OKS Omule

  1. JABŁOŃSKI Adrian (2000)
  2. DZIK Sylwester (1999)
  3. DZIK Patryk (1995)
  4. KRUSZEWSKI Piotr (1996)
  5. GÓRSKI Mateusz (1995)
  6. KAMIŃSKI Kamil (2000)
  7. OKONIEWICZ Kamil (1992)
  8. LASKOWSKI Piotr (1985)
  9. MODRZEWSKI Bartosz (1994)
  10. SZULC Marcin (1985)


LIDER Złotowo

  1. LICZNERSKI Łukasz (1993)
  2. SADOWSKI Cezary (1992)
  3. MRÓZ Łukasz (1990)
  4. KOWALSKI Piotr (1993)
  5. KEMPKOWSKI Dominik (1997)
  6. ŻMIJEWSKI Mateusz (1988)
  7. KACZYŃSKI Robert (1992)
  8. ERDMAN Mateusz (1993)
  9. ZASUWA Ariel (1990)
  10. KRUSZEWSKI Mateusz (1997)


TERRA Lubawa

  1. JURKIEWICZ Wojciech (1999)
  2. LIEDTKE Patryk (1999)
  3. KACZYŃSKI Szymon (1999)
  4. ŻURALSKI Michał (1999)
  5. BANASZEWSKI Jakub (1998)
  6. LASIKOWSKI Szymon (2001)
  7. RADZIMIŃSKI Dominik (2000)
  8. NADOLSKI Mariusz (1999)
  9. JĘDRYCHOWSKI Szymon (2000)
  10. WARDOWSKI Szymon (1999)


JORDAN Kazanice Junior

  1. FRANKIEWICZ Marcin (2001)
  2. NOJMAN Szymon (2001)
  3. STAWIARSKI Jakub (2001)
  4. KOZŁOWSKI Krystian (2001)
  5. KOZŁOWSKI Krzysztof (2001)
  6. RYKACZEWSKI Jakub (2002)
  7. ŁUKOMSKI Mateusz (2002)
  8. ALEKSANDROWICZ Dominik (1995)
  9. RYKACZEWSKI Piotr (2000)
  10. GOŁASZEWSKI Sebastian (2001)


KS CONSTRACT

  1. DĄBROWSKI Dawid (1992)
  2. BRZOZOWSKI Paweł (1997)
  3. SZULC Radosław (1995)
  4. ZALEWSKI Mateusz (1995)
  5. GORCZYCA Kamil (1986)
  6. ŚMIGIELSKI Artur (1995)
  7. BUKOWSKI Andrzej (1988)
  8. RYFKA Kacper (1999)
  9. MEDERSKI Dawid (1988)
  10. ZELMA Artur (1988)


HURAGAN Byszwałd

  1. MACIOŁEK Dawid (1995)
  2. OKUNIEWSKI Janusz (2000)
  3. OKUNIEWSKI Grzegorz (2001)
  4. BOGDAŃSKI Szymon (2000)
  5. BORKOWSKI Maciej (2002)
  6. WYŻLIC Wojciech (2001)
  7. MODRZEWSKI Dominik (2000)
  8. MAZUROWSKI Tomasz (1995)
  9. PAPROCKI Paweł (2001)
  10. GOLISZEWSKI Damian (1996)


Fijewo I

  1. GORZKA Patryk (1993)
  2. ŁOŻYŃSKI Szymon (1996)
  3. GERKA Paweł (1987)
  4. JAKUBOWSKI Karol (1999)
  5. KARCZEWSKI Daniel (1996)
  6. JAŃCZYK Dawid (1998)
  7. OSMAŃSKI Daniel (1997)
  8. RADUSZEWSKI Rafał (1996)
  9. GERKA Damian (1998)
  10. MICHALAK Martyn (2001)


Fijewo II

  1. RUDNICKI Karol (1993)
  2. RUDSZEWSKI Tymoteusz (1996)
  3. MAZUREK Łukasz (1996)
  4. JAŃCZYK Krzysztof (1995)
  5. KASPROWICZ Filip (1998)
  6. ZIELIŃSKI Mateusz (1997)
  7. GAJEWSKI Radosław (2001)
  8. JAKUBOWSKI Paweł (2001)
  9. KARCZEWSKI Sebastian (1993)
  10. ZABŁOTNY Jakub (1998)


ORZEŁ Grabowo

  1. PELC Damian (2000)
  2. KAMIŃSKI Marek (1995)
  3. KAMIŃSKI Mateusz (1996)
  4. ALEKSANDROWICZ Jakub (2002)
  5. GEBAUER Krzysztof (1999)
  6. OCHLAK Łukasz (2001)
  7. PIOTROWICZ Mateusz (1997)
  8. ZIÓŁKOWSKI Damian (1995)


AVISTA Łążyn

  1. BILICKI Sebastian (1981)
  2. RYTLEWSKI Mateusz (1999)
  3. CHORZELEWSKI Cezary (2001)
  4. BILICKI Bartosz (2001)
  5. DYBICH Adam (2002)
  6. JUNKIER Łukasz (1991)
  7. CHYRZYŃSKI Jakub (2000)
  8. WIERZBOWSKI Marek (1994)
  9. KRAJEWSKI Miłosz (1997)
  10. JÓZEFOWICZ Karol (1995)


TORPEDA Rożental

  1. FAFIŃSKI Mirosław (1983)
  2. STECIUK Bartosz (1995)
  3. WYPYCH Adam (1980)
  4. KOSZEWSKI Jarosław (1992)
  5. GOŁĘBIEWSKI Rafał (1994)
  6. SZOSTEK Karol (1997)
  7. SZYMAŃSKI Mateusz (1994)
  8. LEŚNICKI Adrian (1994)
  9. JAKUBOWSKI Marcin (1996)
  10. MARCINIAK Robert (1997)


LWP Prątnica

  1. EWERTOWSKI Przemysław (1999)
  2. BACZEWSKI Jakub (1999)
  3. GOLDER Mateusz (1999)
  4. PRUCHNIEWSKI Kamil (1999)
  5. JANKOWSKI Rafał (1998)
  6. LINKNER Adrian (1998)
  7. ŁUKASZEWSKI Tomasz (1999)
  8. DEMBOWSKI Rafał (2001)
  9. WEINAR Konrad (2001)
  10. LICZNERSKI Marcin (1979)


ORZEŁ Mortęgi

  1. GOLISZEWSKI Dawid (1993)
  2. OPAŁKA Krystian (1993)
  3. ZABŁOTNY Łukasz (1996)
  4. ŁUKASZEWSKI Kacper (2001)
  5. SZYMAŃSKI Paweł (1995)
  6. MÓWIŃSKI Mateusz (1997)
  7. JÓZEFOWICZ Mateusz (1998)
  8. ORŁOWSKI Krystian (1994)
  9. MACIOŁEK Damian (1995)
  10. MILIŃSKI Dawid (1991)


BUDROGAS Glaznoty

  1. PANKOWSKI Damian (1998)
  2. KOLWICZ Łukasz (1998)
  3. WOLSKI Radosław (1998)
  4. DUDEK Dominik (1998)
  5. MUSZYŃSKI Paweł (1999)
  6. SURZYN Łukasz (1999)
  7. KAMIŃSKI Daniel (2000)
  8. RYNKOWSKI Sylwester (1998)
  9. LEWALSKI Łukasz (1998)
  10. CZARNECKI Krystian (1996)
Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN.pdf)REGULAMIN.pdf[ ]521 kB
Pobierz plik (TERMINARZ_ROZGRYWEK.pdf)TERMINARZ_ROZGRYWEK.pdf[ ]1610 kB
Pobierz plik (ZASADY_GRY.pdf)ZASADY_GRY.pdf[ ]559 kB

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol