UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (26.09.2018 r.) - REGULAMIN

  MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (26.09.2018 r.) - REGULAMIN

  Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu oraz Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „MAGMA” w Suszu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Masowych Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
 • TERMINARZ KLASA

  TERMINARZ KLASA "C" - RUNDA JESIENNA - SEZON 2018/2019

  W niedzielę 09 września 2018 r. rozegrane zostaną pierwsze spotkania Gminnej Ligi Piłki Nożnej Klasa "C" w sezonie 2018/2019. W rundzie jesiennej udział weźmie 7 zespołów. Szczegółowy terminarz gier w załączniku. Read More
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

 

W niedzielę 29 października 2017 w Hali Sportowo-Widowiskowej Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w 4-ch kategoriach wiekowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Głównym Organizatorem turnieju było Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, współorganizatorami Powiat Iławski, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu oraz Urząd Miejski w Suszu. Do sportowej rywalizacji stanęło ponad 100 tenisistów stołowych z terenu Powiatu Iławskiego. 

 

Wyniki


Grupa I dziewczęta (rocznik 2005 i młodsze)

I GÓRALSKA Anna – Iława

II KAMIŃSKA Zofia – Iława

III GRZYWACZ Gabriela – Iława


Grupa I chłopcy (rocznik 2005 i młodsi)

I GORYŃSKI Igor – Susz

II GÓRALSKI Jan – Iława

III TOMCZYK Damian – Susz

Grupa II dziewczęta (rocznik 2004-2002)

I GOLDER Patrycja – Gmina Lubawa

II TOMCZYK Amelia – Susz

III SZYMAŃSKA Weronika – Susz

Grupa II chłopcy (rocznik 2004-2002)

I KOMOROWSKI Kacper – Susz

II KACPRZAK Jakub – Susz

III ZELMAŃSKI Szymon – Gmina Lubawa

Grupa III dziewczęta (rocznik 2001-1998)

I SAMSEL Wiktoria – Iława

II ŻURALSKA Sylwia – Gmina Lubawa

III WIŚNIEWSKA Natalia – Gmina Lubawa

Grupa III chłopcy (rocznik 2001-1998)

I GÓRALSKI Kacper – Iława

II JARZEMBOWSKI Kamil – Susz

III SULIŃSKI Jakub – Susz

Grupa IV kobiet (rocznik 1997 i starsze)

I PIEŃCZEWSKA Magdalena – Iława

Grupa IV mężczyzn (rocznik 1997 i starsi)

I GOLDER Tomasz – Gmina Lubawa

II SZCZEGIELNIKA Andrzej – Susz

III ZIELIŃSKI Marcin – Gmina Lubawa

Klasyfikacja drużynowa Gmin

I Susz – 105 pkt.

II Gmina Lubawa – 90 pkt.

III Iława – 63 pkt.

Zawodnicy za zajęcie miejsc I – III otrzymali pamiątkowe medale. W klasyfikacji drużynowej przedstawiciele Gmin puchary. Wręczenia medali i pucharów dokonał CZARNECKI Benedykt – Przewodniczący Powiatowego Stowarzyszenia LZS w Iławie.

Organizator PS LZS w Iławie serdecznie dziękuje dyrekcji oraz pracownikom Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu za bezpłatne udostępnienie i przygotowanie hali sportowej do zawodów.

Impreza została sfinansowana ze środków powiatu iławskiego w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: Cykl powiatowych imprez sportowych o puchar Starosty Powiatu Iławskiego.


Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol