UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

    XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

    W czwartek 09 listopada 2017 w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Czytaj więcej...
  • II EDYCJA - MIKOŁAJKOWY OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ OLD BOYS O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 16.12.2017) - REGULAMIN

    II EDYCJA - MIKOŁAJKOWY OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ OLD BOYS O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 16.12.2017) - REGULAMIN

      Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w II Edycji Mikołajkowego Otwartego Turnieju Piłki Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się w sobotę 16 grudnia 2017 w Hali Sportowej w Złotowie (początek gier godzina 15:30). Czytaj więcej...
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

WYNIKI A i C klasy (weekend 21-22.10.2017)

W zdecydowanie lepszych humorach po derbach Gminy Lubawa na poziomie A-klasy są zawodnicy i sympatycy LIDERA Złotowo. Podopieczni trenera Marcina Licznerskiego nie dali najmniejszych szans AVIŚCIE pewnie wygrywając 7:1. W Gminnej C-klasie zwycięstwa ORŁA Grabowo i ZUH ANDRZEJ Zadroga.


„A” KLASA


LZS AVISTA Łążyn – LZS LIDER Złotowo 1:7 (0:2)

Bramki: Łukasz Junkier (70') - Robert Kaczyński (10', 65', 80', 86'), Dawid Dąbrowski (43', 89'), Paweł Brzozowski (90'+3)

Skład AVISTA: Jakub Lewalski (46' Karol Mergalski) - Tomasz Krezymon (52', Mariusz Kowalkowski), Łukasz Junkier, Marek Wierzbowski, Paweł Senkowski (56' Karol Józefowicz), Łukasz Rubalewski (64' Jakub Baczewski), Adrian Linkner, Patryk Borkowski (81' Konrad Weinar), Patryk Kempkowski (76' Paweł Kryżba), Krzysztof Marchelek, Patryk Dąbrowski

Skład LIDER: Piotr Kowalski - Radosław Szulc, Mateusz Kruszewski, Paweł Brzozowski, Łukasz Licznerski, Robert Kaczyński, Dawid Dąbrowski, Mateusz Żmijewski, Łukasz Szechlicki (60' Cezary Sadowski), Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski

WYNIKI X KOLEJKI (21-22.10.2017)

GKS OSSA Biskupiec – LZS Mszanowo 3:0

KS WICHER Gwiździny – KS GMINA Kozłowo 1:1

MKS START Nidzica – KS ZAMEK Kurzętnik 2:2

KS Mroczno – KS ISKRA Narzym 2:2

LKS WEL Lidzbark Welski – GKS GRUNWALD Gierzwałd 1:1

LZS AVISTA Łążyn – LZS LIDER Złotowo 1:7


TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I KS GMINA Kozłowo 19 pkt. 17:12

II GKS OSSA BIskupiec 19 pkt. 22:20

III LKS WEL Lidzbark Welski 18 pkt. 21:10

IV MKS START Nidzica 16 pkt. 26:15

V KS WICHER Gwiździny 16 pkt. 22:25

VI KS ISKRA Narzym 13 pkt. 32:24

VII LZS Mszanowo 12 pkt. 17:21

VIII GKS GRUNWALD Gierzwałd 11 pkt. 16:20

IX KS ZAMEK Kurzętnik 11 pkt. 19:20

X LZS LIDER Złotowo 11 pkt. 16:23

XI LZS AVISTA Łążyn 10 pkt. 16:28

XII KS Mroczno 9 pkt. 14:20


„C” KLASA

WYNIKI VI KOLEJKI (22.10.2017)

LZS ORZEŁ Grabowo – LZS ORZEŁ Mortęgi 8:1 (2:1)

Bramki: Damian Dudek (17’, 76’), Kamil Gorczyca (35’, 57’), Mateusz Zalewski (55’, 80’), Damian Pankowski (90’), Andrzej Bukowski (90’+1 – Adrian Woźniak (21’)

ZUH ANDRZEJ Zadroga – LZS TORPEDA Rożental 5:2 (1:2)

Bramki: Przemysław Cichocki (3), Filip Januszewski (2) – Bartłomiej Graman (1), Patryk Zdrojewski (1)

TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I LZS ORZEŁ Grabowo 13 pkt. 25:6

II LZS HURAGAN Byszwałd* 7 pkt. 11:6

III LZS ORZEŁ Mortęgi 7 pkt. 11:17

IV ZUH ANDRZEJ Zadroga 4 pkt. 16:20

V LZS TORPEDA Rożental 3 pkt. 11:25

* jeden mecz mniej

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol