UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (WIKIELEC, 11.11.2017) - KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

    POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (WIKIELEC, 11.11.2017) - KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

    Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Powiatowym Turnieju Piłki Halowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego, który odbędzie się 11 listopada 2017 r. (sobota) początek godzina 10:30 w Hali Sportowej przy Samorządowej Szkole Podstawowej w Wikielcu. Czytaj więcej...
  • MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 29.10.2017) - REGULAMIN

    MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 29.10.2017) - REGULAMIN

  • XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TRWAJĄ ZAPISY !!!

    XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TRWAJĄ ZAPISY !!!

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Czytaj więcej...
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 26.09.2017) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

Dnia 26.09.2017 roku na terenach Plaży Miejskiej,  Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu  oraz na kompleksie sportowym ORLIK, odbyły sie Masowe Biegi Przełajowe o Puchar Starosty Powiatowego w Iławie.


Organizatorem zawodów było Powiatowe Stowarzyszenie  Ludowe Zespoły Sportowe  w Iławie, zaś współorganizatorami  byli : Powiat Iławski, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu, Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu  oraz  Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Magma" przy  Zespole Szkół im. Ireny  Kosmowskiej w Suszu.

Zawody skierowane były dla dzieci i młodzieży Szkół Podstawowych  i Szkół Ponadpodstawowych z naszego powiatu. Ogółem w zawodach wystartowało 278  uczestników, którzy rywalizowali na 8 dystansach, od 300m do 1500 m.

Dla 3 pierwszych biegaczy i biegaczek  z każdego dystansu, organizator ufundował medale i nagrody rzeczowe, a za miejsca od 4 - 6 dyplomy.

W  klasyfikacji  drużynowej  szkoły za m-ca I-III otrzymały pamiątkowe puchary, a za miejsca IV -VI pamiątkowe dyplomy.

Uroczystego otwarcia dokonał Zastępca Burmistrza Susza Zdzisław Zdzichowski w obecności dyrektor Zespołu Szkół im. I. Kosmowskiej w Suszu  Beaty Szczepaniak-Furman i  dyrektora CSiR w Suszu Jarosława Piechotki.

Prowadzącym zawody był nauczyciel wych-fizycznego Andrzej Szysler z ZS w Suszu, pełniący także funkcję Sekretarza PSLZS w Iławie, rolę sędziego startera pełnił Kamil Jędrzejewsji  kierownikiem biura zawodów była Lilianna Masna  nauczyciel wych. fiz. zs ZS w Suszu. Do obsługi biura zawodów, przygotowania tras, pomocy podczas zawodów,  obsługi foto; zaangażowała się liczna grupa uczniów i uczennic z Zespołu Szkół im. I. Kosmowskiej w Suszu.

Nagrody rzeczowe dla zawodników ufundowała Gmina Susz.

Na zakończenie zawodów wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli  swoje biegi, wzięli udział w losowaniu nagród rzeczowych. 

Nagrody do rozlosowania przekazał  Referat d/s Promocji Gminy Susz, Starostwo Powiatu Iławskiego, Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie,    sklep rowerowy "Almar" w Suszu,  CSiR Susz.

Organizator zawodów Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie serdecznie dziękują opiekunom drużyn szkół, które tak licznie uczestniczyły w zawodach  oraz współorganizatorom  tych zawodów.

 

WYNIKI INDYWIDUALNE SZKOŁY PODSTAWOWE DZIEWCZĘTA 300M

L.P.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

SKRZYNIARZ PAULINA

SP SUSZ

I

2.

NOJMAN MAJA

SP NR 2 IŁAWA

II

3.

ŚWIDZIŃSKA ALICJA

SP NR 2 IŁAWA

III

4.

BRZUSZKIEWICZ WERONIKA

SP SUSZ

IV

5.

KAMIENIECKA LILIANNA

SP SUSZ

V

6.

KACA EMILA

SP SUSZ

VI

 

WYNIKI INDYWIDUALNE SZKOŁY PODSTAWOWE DZIEWCZĘTA 600 M

L.P.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

SULLEY SAMANTA

SP NR 2 IŁAWA

I

2.

SEMBOWICZ KORNELIA

SP NR 2 IŁAWA

II

3.

BELKA NATALIA

SP JAWTY WIELKIE

III

4.

ŻUBERTOWSKA IZABELA

SP NR 2 IŁAWA

IV

5.

GAJDEL NIKOLA

SP NR 2 IŁAWA

V

6.

KRASIŃSKA NATALIA

SP NR 2 IŁAWA

VI

 

WYNIKI INDYWIDUALNE KLASY GIMNAZJALNE DZIEWCZĘTA 800M

L.P.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

MILEWSKA MARTA

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

I

2.

BARBAREWICZ MAGDALENA

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

II

3.

RAKOWIECKA DARIA

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

III

4.

LORKOWSKA ALICJA

SP NR 5/KL. GIMN. IŁAWA

IV

5.

DOBOSZ MAŁGORZATA

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

V

6.

GORZEWSKA ROKSANA

SP NR 5/KL. GIMN. IŁAWA

VI

 

WYNIKI INDYWIDUALNE SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE DZIEWCZĘTA 1000M

L.P.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

OLSZLEGIER JULIA

ZSO  IŁAWA

I

2.

SYGUŁA DOMINIKA

ZS O IŁAWA

II

3.

MALINOWSKIA KAROLINA

ZS  SUSZ

III

4.

WASILEWSKA MAJA

ZS  SUSZ

IV

5.

OSTASZEWSKA ANTONINA

ZSO IŁAWA

V

6.

WĘGIER OLIWIA

ZSO IŁAWA

VI

 

WYNIKI INDYWIDUALNE SZKOŁY PODSTAWOWE CHŁOPCY 600M

L.P.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

MARKOWSKI DANIEL

SP SUSZ

I

2.

PALIŃSKI MICHAŁ

SP SUSZ

II

3.

AKER BARTOSZ

SP NR 2 IŁAWA

III

4.

SZKAMELSKI KRZYSZTOF

SP NR 2 IŁAWA

IV

5.

ZARĘMBA ADAM

SP SUSZ

V

6.

PAŚNIEWSKI ARTUR

SP JAWTY WIELKIE

VI

 

 WYNIKI INDYWIDUALNE SZKOŁY PODSTAWOWE CHŁOPCY 800M

L.P.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

ŁUKASZEWSKI DOMINIK

SP GORYŃ

I

2.

SZCZEPAŃSKI JAKUB

SP RUDZIENICE

II

3.

FELCZAK CEZARY

SP BABIĘTY

III

4.

DEKARSKI KACPER

SP NR 2 IŁAWA

IV

5.

DOBOSZ MAREK

SP BABIĘTY

V

6.

CZARZASTY HUBERT

SP NR 5 IŁAWA

VI

 

 WYNIKI INDYWIDUALNE KLASY GIMNAZJALNE CHŁOPCY 1000M

L.P.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

SIEMIANOWSKI MARCEL

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

I

2.

CAP HUBERT

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

II

3.

BOGACKI OSKAR

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

III

4.

PRZEDPEŁSKI KACPER

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

IV

5.

STANKIEWICZ KAROL

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

V

6.

LEWANDOWSKI TOMASZ

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

VI

 

 WYNIKI INDYWIDUALNE SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE CHŁOPCY 1500M

L.P.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

GRZEGRZUŁKA JACEK

ZS im.Kon.3-maja IŁAWA

I

2.

PALIŃSKI MACIEJ

ZSO IŁAWA

II

3.

DZRZEWORZEWSKI KAMIL

ZS  SUSZ

III

4.

KURZEJA KONRAD

ZS im.Kon.3-maja IŁAWA

IV

5.

HERDZBERG RADOSŁAW

ZS im.B.Września IŁAWA

V

6.

SŁAWIŃSKI JAKUB

ZS im.B.Września IŁAWA

VI

 

WYNIKI DRUŻYNOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

L.P.

NAZWA SZKOŁY

MIEJSCE

1.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W IŁAWIE

I

2.

SZKOŁA PODSTAWOWA W SUSZU

II

3.

SZKOŁA PODSTAWOWA W JAWTACH WIELKICH

III

4.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W IŁAWIE

IV

5.

SZKOŁA PODSTAWOWA W BABIĘTACH WIELKICH

V

6.

SZKOŁA PODSTAWOWA W RUDZIENICACH

VI

7.

SZKOŁA PODSTAWOWA W GORYNIU

VII

8

SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIEŃCU

VIII

9

SZKOŁA PODSTAWOWA W PIOTRKOWIE

IX

 

WYNIKI DRUŻYNOWE KLAS  GIMNAZJALNYCH

L.P

NAZWA SZKOŁY

MIEJSCE

1.

SP SUSZ, KLASY II-III GIMNAZJANE

I

2.

SP NR 5 IŁAWA, KLASY II-III GIMNAZJALNE

II

3.

SG FRANCISZKOWO, KLASY GIMNAZJALNE II - III

III

 

WYNIKI DRUŻYNOWE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

L.P.

NAZWA SZKOŁY

MIEJSCE

1.

ZESPÓŁ IM. I. KOSMOWSKIEJ W SUSZU

I

2.

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNAKSZTAŁCĄCYCH W IŁAWIE

II

3.

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KONSTYTUCJI 3-MAJA W IŁAWIE

III

 

KLASYFIKACJA W PUNKTACJI MIAST I GMIN

L.P.

NAZWA SZKOŁY

MIEJSCE

1.

GMINA SUSZ

I

2.

GMINA I MIASTO IŁAWA

II

3.

GMINA KISIELICE

III

 

Sporządził:

Andrzej  Szysler

Impreza została sfinansowana ze środków powiatu iławskiego w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: Cykl powiatowych imprez sportowych o puchar Starosty Powiatu Iławskiego

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan