UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (26.09.2018 r.) - REGULAMIN

    MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (26.09.2018 r.) - REGULAMIN

    Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu, Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu oraz Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „MAGMA” w Suszu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Masowych Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
  • TERMINARZ KLASA

    TERMINARZ KLASA "C" - RUNDA JESIENNA - SEZON 2018/2019

    W niedzielę 09 września 2018 r. rozegrane zostaną pierwsze spotkania Gminnej Ligi Piłki Nożnej Klasa "C" w sezonie 2018/2019. W rundzie jesiennej udział weźmie 7 zespołów. Szczegółowy terminarz gier w załączniku. Read More
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 01 października 2018 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie.Hale sportowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 15:00 do 22:00 oraz soboty i niedziele od 8:00 do 20:00.Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu hal sportowych można uzyskać w biurze Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie, Fijewo 73, 14-260 Lubawa, tel. 89 645-54-27 lub u Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie Benedykta Czarneckiego tel. 603-787-249. Read More
  • 1
  • 2
  • 3

Tylko jedno zwycięstwo padło łupem zawodników z Gminy Lubawa w miniony weekend. Trzy punkty na swoje konto dopisali jedynie gracze LIDERA Złotowo, którzy pokonali ZAMEK Kurzętnik.

„A” KLASA


KS ZAMEK Kurzętnik – LZS LIDER Złotowo 0:1 (0:1)

Bramki: Adrian Mederski (6’)

Skład LIDER: Piotr Kowalski – Jarosław Szulc, Paweł Brzozowski, Robert Kaczyński (90’ Łukasz Szechlicki), Adrian Mederski, Cezary Sadowski, Mateusz Erdman, Dominik Kempkowski, Łukasz Licznerski, Łukasz Mróz, Ariel Zasuwa (46’ Robert Kłosowski)

KS Mroczno – LZS AVISTA Łążyn 4:1 (2:0)

Bramki: Maciej Kamiński (13’), Bartłomiej Kamiński (42’), Jacek Elgert (49’, 67’) – Paweł Senkowski (85’)

Skład AVISTA: Karol Mergalski (46’ Jakub Lewalski) – Karol Józefowicz, Mariusz Kowalkowski 46’ Marek Wierzbowski), Łukasz Junkier, Paweł Senkowski, Łukasz Rubalewski, Bartosz Bilicki, Karol Żuchowski (56’ Rafał Dembowski), Konrad Weinar, Miłosz Krajewski, Patryk Dąbrowski 

WYNIKI V KOLEJKI (16-17.09.2017)

MKS START Nidzica – GKS OSSA Biskupiec 0:2

LKS WEL Lidzbark Welski – KS WICHER Gwiździny 5:1

KS ZAMEK Kurzętnik – LZS LIDER Złotowo 0:1

KS Mroczno – LZS AVISTA Łążyn 4:1

GKS GRUNWALD Gierzwałd – LZS Mszanowo 1:4

KS ISKRA Narzym – KS GMINA Kozłowo 1:2

TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I LKS WEL Lidzbark Welski 13 pkt. 14:3

II KS Mroczno 8 pkt. 11:7

III LZS Mszanowo 8 pkt. 12:11

IV KS GMINA Kozłowo 8 pkt. 7:7

V GKS OSSA Biskupiec 7 pkt. 11:16

VI MKS START Nidzica 7 pkt. 15:10

VII GKS GRUNWALD Gierzwałd 6 pkt. 11:13

VIII KS WICHER Gwiździny 6 pkt. 11:16

IX LZS AVISTA Łążyn 6 pkt. 11:12

X LZS LIDER Złotowo 6 pkt. 4:11

XI KS ISKRA Narzym 5 pkt. 18:16

XII KS ZAMEK Kurzętnik 4 pkt. 8:11

„B” KLASA


UKS ŻAK Jamielnik – LZS JORDAN Kazanice 2:1 (2:0)

Bramki: Artur Kirzeniewski (4’), Szymon Skręta (23’) – Piotr Laskowski (75’)

Skład JORDAN: Patryk Modrzewski – Jakub Zglenicki, Dawid Gajewski (46’ Przemysław Gerka), Dawid Rafiński (46’ Michał Żuralski), Łukasz Graduszewski (77’ Patryk Żurański), Tomasz Grzybowski, Artur Modrzewski (72’ Piotr Mroczkowski), Krystian Opałka (62’ Piotr Laskowski), Bartosz Modrzewski, Kamil Sass (62’ Kamil Okoniewicz), Mateusz Górski

LZS Fijewo – GKS ISKRA Smykówko 0:3 (0:1)

Bramki: Szymon Liberacki (44’), Wojciech Wojtkiewicz (88’), Radosław Bolumiński (89’)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Szymon Petrykowski, Radosław Gajewski, Marcin Bartkowski (55’ Paweł Jakubowski), Karol Jakubowski, Tymoteusz Radszewski, Paweł Gerka, Daniel Karczewski (87’ Sebastian Karczewski), Szymon Łożyński, Daniel Osmański, Tomasz Potorski (70’ Jakub Zabłotny)

WYNIKI V KOLEJKI (16-17.09.2017)

LZS OHI Frednowy – MLKS OLIMPIA Kisielice 5:2

UKS ŻAK Jamielnik – LZS JORDAN Kazanice 2:1

KS WEL Bratian – GKS MEWA Smykowo 0:3

LZS Fijewo – GKS ISKRA Smykówko 0:3

TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I LZS OHI Frednowy 12 pkt. 30:8

II MLKS OLIMPIA Kisielice* 9 pkt. 11:7

III UKS ŻAK Jamielnik* 9 pkt. 9:7

IV GKS ISKRA Smykówko 9 pkt. 10:12

V LZS JORDAN Kazanice  9 pkt. 18:8

VI LZS Fijewo* 6 pkt. 8:8

VII GKS MEWA Smykowo 4 pkt. 7:16

VIII LZS ZAMEK Szymbark* 1 pkt. 3:9

IX KS WEL Bratian*0 pkt. 1:22

* jeden mecz mniej

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol