UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (WIKIELEC, 11.11.2017) - KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

    POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (WIKIELEC, 11.11.2017) - KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

    Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Powiatowym Turnieju Piłki Halowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego, który odbędzie się 11 listopada 2017 r. (sobota) początek godzina 10:30 w Hali Sportowej przy Samorządowej Szkole Podstawowej w Wikielcu. Czytaj więcej...
  • MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 29.10.2017) - REGULAMIN

    MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (SUSZ, 29.10.2017) - REGULAMIN

  • XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TRWAJĄ ZAPISY !!!

    XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TRWAJĄ ZAPISY !!!

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Czytaj więcej...
  • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

    WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

WYNIKI A i B KLASA (16-17.09.2017)

Tylko jedno zwycięstwo padło łupem zawodników z Gminy Lubawa w miniony weekend. Trzy punkty na swoje konto dopisali jedynie gracze LIDERA Złotowo, którzy pokonali ZAMEK Kurzętnik.

„A” KLASA


KS ZAMEK Kurzętnik – LZS LIDER Złotowo 0:1 (0:1)

Bramki: Adrian Mederski (6’)

Skład LIDER: Piotr Kowalski – Jarosław Szulc, Paweł Brzozowski, Robert Kaczyński (90’ Łukasz Szechlicki), Adrian Mederski, Cezary Sadowski, Mateusz Erdman, Dominik Kempkowski, Łukasz Licznerski, Łukasz Mróz, Ariel Zasuwa (46’ Robert Kłosowski)

KS Mroczno – LZS AVISTA Łążyn 4:1 (2:0)

Bramki: Maciej Kamiński (13’), Bartłomiej Kamiński (42’), Jacek Elgert (49’, 67’) – Paweł Senkowski (85’)

Skład AVISTA: Karol Mergalski (46’ Jakub Lewalski) – Karol Józefowicz, Mariusz Kowalkowski 46’ Marek Wierzbowski), Łukasz Junkier, Paweł Senkowski, Łukasz Rubalewski, Bartosz Bilicki, Karol Żuchowski (56’ Rafał Dembowski), Konrad Weinar, Miłosz Krajewski, Patryk Dąbrowski 

WYNIKI V KOLEJKI (16-17.09.2017)

MKS START Nidzica – GKS OSSA Biskupiec 0:2

LKS WEL Lidzbark Welski – KS WICHER Gwiździny 5:1

KS ZAMEK Kurzętnik – LZS LIDER Złotowo 0:1

KS Mroczno – LZS AVISTA Łążyn 4:1

GKS GRUNWALD Gierzwałd – LZS Mszanowo 1:4

KS ISKRA Narzym – KS GMINA Kozłowo 1:2

TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I LKS WEL Lidzbark Welski 13 pkt. 14:3

II KS Mroczno 8 pkt. 11:7

III LZS Mszanowo 8 pkt. 12:11

IV KS GMINA Kozłowo 8 pkt. 7:7

V GKS OSSA Biskupiec 7 pkt. 11:16

VI MKS START Nidzica 7 pkt. 15:10

VII GKS GRUNWALD Gierzwałd 6 pkt. 11:13

VIII KS WICHER Gwiździny 6 pkt. 11:16

IX LZS AVISTA Łążyn 6 pkt. 11:12

X LZS LIDER Złotowo 6 pkt. 4:11

XI KS ISKRA Narzym 5 pkt. 18:16

XII KS ZAMEK Kurzętnik 4 pkt. 8:11

„B” KLASA


UKS ŻAK Jamielnik – LZS JORDAN Kazanice 2:1 (2:0)

Bramki: Artur Kirzeniewski (4’), Szymon Skręta (23’) – Piotr Laskowski (75’)

Skład JORDAN: Patryk Modrzewski – Jakub Zglenicki, Dawid Gajewski (46’ Przemysław Gerka), Dawid Rafiński (46’ Michał Żuralski), Łukasz Graduszewski (77’ Patryk Żurański), Tomasz Grzybowski, Artur Modrzewski (72’ Piotr Mroczkowski), Krystian Opałka (62’ Piotr Laskowski), Bartosz Modrzewski, Kamil Sass (62’ Kamil Okoniewicz), Mateusz Górski

LZS Fijewo – GKS ISKRA Smykówko 0:3 (0:1)

Bramki: Szymon Liberacki (44’), Wojciech Wojtkiewicz (88’), Radosław Bolumiński (89’)

Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Szymon Petrykowski, Radosław Gajewski, Marcin Bartkowski (55’ Paweł Jakubowski), Karol Jakubowski, Tymoteusz Radszewski, Paweł Gerka, Daniel Karczewski (87’ Sebastian Karczewski), Szymon Łożyński, Daniel Osmański, Tomasz Potorski (70’ Jakub Zabłotny)

WYNIKI V KOLEJKI (16-17.09.2017)

LZS OHI Frednowy – MLKS OLIMPIA Kisielice 5:2

UKS ŻAK Jamielnik – LZS JORDAN Kazanice 2:1

KS WEL Bratian – GKS MEWA Smykowo 0:3

LZS Fijewo – GKS ISKRA Smykówko 0:3

TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I LZS OHI Frednowy 12 pkt. 30:8

II MLKS OLIMPIA Kisielice* 9 pkt. 11:7

III UKS ŻAK Jamielnik* 9 pkt. 9:7

IV GKS ISKRA Smykówko 9 pkt. 10:12

V LZS JORDAN Kazanice  9 pkt. 18:8

VI LZS Fijewo* 6 pkt. 8:8

VII GKS MEWA Smykowo 4 pkt. 7:16

VIII LZS ZAMEK Szymbark* 1 pkt. 3:9

IX KS WEL Bratian*0 pkt. 1:22

* jeden mecz mniej

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan