UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO (30 MAJA - 03 CZERWCA 2018) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

  WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO (30 MAJA - 03 CZERWCA 2018) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

  Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej wycieczce do Zakopanego. Czytaj więcej...
 • TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TVP3 OLSZTYN - ELIMINACJE GMINNE (ROŻENTAL, 03.03.2018)

  TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TVP3 OLSZTYN - ELIMINACJE GMINNE (ROŻENTAL, 03.03.2018)

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach gminnych 59 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 Olsztyn. Zawody odbędą się w sobotę 03 marca 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu. Czytaj więcej...
 • PRZEKAŻ 1% PODATKU NA SWÓJ KLUB

  PRZEKAŻ 1% PODATKU NA SWÓJ KLUB

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Czytaj więcej...
 • XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  W czwartek 09 listopada 2017 w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Czytaj więcej...
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

GMINNY FESTYN SPORTOWY POŁĄCZONY Z TURNIEJEM PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI NA ZAKOŃCZENIE WAKACJI (PRĄTNICA, 27.08.2017) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

Herb Gmina Lubawa             Logo GZ LZS

W niedzielę (27.08.2017) na terenie przy Zespole Szkół w Prątnicy odbył się Gminny Festyn Sportowy połączony z Turniejem Piłki Nożnej dla Dzieci na zakończenie wakacji. W sportowej rywalizacji udział wzięły dzieci z 9 sołectw z terenu Gminy Lubawa. Konkurencję główną – TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – wygrało sołectwo Grabowo przed Wałdykami oraz Zielkowem. W konkurencji dodatkowej – TRENINGU CELNOŚCI – najlepsza okazała się reprezentacja Prątnicy przed Rumienicą i Grabowem.

 

Głównym Organizatorem inicjatywy było Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie, współorganizatorami Gmina Wiejska Lubawa, Rada Sołecka w Prątnicy, Zespół Szkół w Prątnicy, Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Prątnicy oraz Stowarzyszenie Ośrodek Rozwoju Inicjatyw Lokalnych.


WYNIKI – TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ


Grupa A

 1. Gutowo – Zielkowo 0:2
 2. Szczepankowo – Rumienica 0:0
 3. Łążyn – Gutowo 1:0
 4. Zielkowo – Szczepankowo 0:1
 5. Rumienica – Łążyn 4:0
 6. Gutowo – Szczepankowo 0:4
 7. Zielkowo – Rumienica 2:1
 8. Łążyn – Szczepankowo 0:2
 9. Gutowo – Rumienica 1:1
 10. Zielkowo – Łążyn 5:2


Tabela Grupa A

I Szczepankowo 10 pkt. 7:0
II Zielkowo 9 pkt. 9:4
III Rumienica 5 pkt. 6:3
IV Łążyn 3 pkt. 3:11
V Gutowo 1 pkt. 1:8


Grupa B

 1. Omule – Wałdyki 0:7
 2. Grabowo – Prątnica 1:0
 3. Omule – Grabowo 0:8
 4. Wałdyki – Prątnica 3:0
 5. Omule – Prątnica 0:5
 6. Wałdyki – Grabowo 1:0


Tabela Grupa B

I Wałdyki 9 pkt. 11:0
II Grabowo 6 pkt. 9:1
III Prątnica 3 pkt. 5:4
IV Omule 0 pkt. 0:20


Półfinały

Szczepankowo – Grabowo 0:1
Zielkowo – Wałdyki 0:2

Mecz o III miejsce

Szczepankowo – Zielkowo 1:1 karne 2:3

Finał

Grabowo-Wałdyki 1:1 karne 3:2

Klasyfikacja końcowa – TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

I Grabowo
II Wałdyki
III Zielkowo
IV Szczepankowo
V Rumienica
VI Prątnica
VII Łążyn
VIII Gutowo
IX Omule

Najlepszy strzelec – Kamiński Kacper – Grabowo – 6 bramek
Najlepszy bramkarz – Zabłotny Paweł – Wałdyki 

WYNIKI – TRENING CELNOŚCI
I Prątnica – 56 pkt.
II Rumienica – 55 pkt.
III Grabowo – 51 pkt.
IV Szczepankowo – 46 pkt.
V Zielkowo – 42 pkt.
VI Gutowo – 41 pkt.
VII Omule – 29 pkt.
VIII Łążyn – 27 pkt.
IX Wałdyki – 22 pkt.

Kapitanowie drużyn z miejsc I – IX za Turniej Piłki Nożnej otrzymali pamiątkowe puchary, zawodnicy wszystkich ekip medale, najlepszy strzelec oraz bramkarz statuetki. W konkurencji dodatkowej Trening Celności zawodnicy z miejsc I – III otrzymali medale. Wręczenia nagród dokonali Tomasz Ewertowski – Wójt Gminy Lubawa, Benedykt Czarnecki – Przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie, Jan Kowalkowski – Radny Gminy Lubawa, Dariusz Liberacki – Dyrektor SP Prątnica, Karolina Czyżewska – Prezes SORIL oraz Joanna Krajewska, Ewelina  Jarząbek oraz Zbigniew Trzeszewski – Sołtysi Gminy Lubawa.


W trakcie trwania zawodów wydawany był posiłek z grilla dla wszystkich uczestników przygotowany przez członków Rady Sołeckiej w Prątnicy oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Prątnicy.


Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie dziękuję wszystkim osobom, dzięki którym możliwe było zorganizowane Festynu.  


Impreza została sfinansowana ze środków Gminy Lubawa w ramach realizacji  zadania publicznego pod tytułem: WSPIERANIE I UPOWSZECHNIANIE KULTURY FIZYCZNEJ - ZAPEWNIENIE AKTYWNEGO SPOSOBU SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU MIESZKAŃCOM GMINY LUBAWA POPRZEZ POWIERZENIE ORGANIZACJI IMPREZ SPORTOWYCH

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 12 33
2 Torpeda Rożental 12 30
3 KS CONSTRACT 12 28
4 OKS Omule 12 25
5 Fijewo I 12 22

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol