POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PLAŻOWEJ O PUCHAR STAROSTY POWIATU IŁAWSKIEGO (ZALEWO, 30.07.2017) - KOMUNIKAT KOŃCOWY

FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH - CZERLIN TRIUMFUJE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ (ZŁOTOWO, 30.07.2017)

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE DELEGATÓW GZ LZS W LUBAWIE (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 02.06.2017)

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

GMINNY FESTYN SPORTOWY POŁĄCZONY Z TURNIEJEM PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI (PRĄTNICA, 27.08.2017) - ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie jako główny Organizator serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Gminnym Festynie Sportowym połączonym z Turniejem Piłki Nożnej dla Dzieci na zakończenie wakacji. Zawody odbędą się w niedzielę 27 sierpnia 2017 na boisku sportowym przy Zespole Szkół w Prątnicy.

Współorganizatorami Festynu są: Gmina Wiejska Lubawa, Rada Sołecka w Prątnicy, Zespół Szkół w Prątnicy, Jednostka OSP w Prątnicy oraz Stowarzyszenie Ośrodek Rozwoju Inicjatyw Lokalnych.

Szczegółowe informacje w Regulaminie.

Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN.pdf)REGULAMIN.pdf[ ]488 kB
Pobierz plik (zalacznik_nr_3.pdf)zalacznik_nr_3.pdf[ ]278 kB
Pobierz plik (ZGLOSZENIE.pdf)ZGLOSZENIE.pdf[ ]170 kB
Pobierz plik (ZGODA RODZICA.pdf)ZGODA RODZICA.pdf[ ]472 kB

logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan