UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  W czwartek 09 listopada 2017 w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Czytaj więcej...
 • II EDYCJA - MIKOŁAJKOWY OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ OLD BOYS O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 16.12.2017) - REGULAMIN

  II EDYCJA - MIKOŁAJKOWY OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ OLD BOYS O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 16.12.2017) - REGULAMIN

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w II Edycji Mikołajkowego Otwartego Turnieju Piłki Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się w sobotę 16 grudnia 2017 w Hali Sportowej w Złotowie (początek gier godzina 15:30). Czytaj więcej...
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

ZAPOWIEDŹ SPORTOWEGO WEEKENDY (29-30.07.2017)

Już w najbliższą sobotę (29.07.2017) o godzinie 17:00 do rywalizacji o Wojewódzki Puchar Polski przystąpią drużyny reprezentujące Gminę Lubawa – LZS AVISTA Łążyn oraz LZS LIDER Złotowo. Dzień później w Złotowie Festyn Sportowy z udziałem Rad Sołeckich.


W rundzie wstępnej WPP zawodnicy AVISTY podejmą trzecią siłę poprzedniego sezonu klasy okręgowej KS RADOMNIAK Radomno, z kolei podopieczni trenera Marcina Licznerskiego rywalizować będą ze spadkowiczem IV ligi GSZS Delfin Rybno.

Zespół AVISTY Łążyn poprzedni sezon może zaliczyć do bardzo udanych. Podopieczni Karola Kuczyńskiego rywalizację ligową zakończyli na II miejscu wywalczając tym samym awans do A-klasy. Z rywalizacji o Wojewódzki Puchar Polski AVISTA odpadła dopiero w 1/8 finału ulegając III ligowej drużynie KS FINISHPARKIET Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Oprócz zawodników grających w poprzednim sezonie trener AVISTY może liczyć na pomoc Adriana Linkner oraz Patryka Dąbrowskiego (roczne wypożyczenie z MLKS MOTOR Lubawa) i Bartosza Groszkowskiego (powrót z wypożyczenia do LKS WEL Lidzbark Welski).

Bez większych roszad kadrowych do meczu pucharowego przystąpią zawodnicy LIDERA Złotowo. Po poprzednim sezonie i siódmym miejscu na zakończenie rozgrywek "A" klasy działacze postanowili spróbować sił w Wojewódzkim Pucharze Polski. Los przydzielił podopiecznym trenera Marcina Licznerskiego jednego z najmocniejszych rywali jak na fazę rozgrywek GSZS DELFIN Rybno, ale piłkarze LIDERA już nie raz udowodnili, że mogą pokonać każdego.

Po emocjach związanych z rozgrywkami piłki nożnej w niedzielę czas na nieco inne dyscypliny. Na terenie przy Szkole Podstawowej w Złotowie od 14:00 mieszkańcy poszczególnych sołectw będą brać udział w Festynie Sportowym z udziałem Rad Sołeckich. Do  rywalizacji przystąpią Sołectwa: Złotowo, Łążyn, Czerlin, Targowisko, Omule, Byszwałd, Szczepankowo, Gutowo, Fijewo, Prątnica, Rumienica oraz Rożental. Zawodnicy rywalizować będą m.in. w rzucie lotką do tarczy, strzale piłką na bramkę, konkurencji rodzinnej, biegu na nartach, piciu mleka przez słomkę na czas, wbijaniu gwoździ na czas, skoku przez skakankę, rzucie jajkiem na patelnię oraz przeciąganiu liny.


Sobota, 29.07.2017 godzina 17:00

Runda Wstępna Wojewódzkiego Pucharu Polski

LZS AVISTA Łążyn – KS RADOMNIAK Radomno – boisko sportowe w Łążynie

LZS LIDER Złotowo – GSZS DELFIN Rybno – boisko sportowe w Złotowie


Niedziela, 30.07.2017 godzina 14:00

Festyn Sportowy z udziałem Rad Sołeckich – teren przy Szkole Podstawowej w Złotowie


SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol