UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Zalewo, 29.07.2018 r.) - ZMIANA TERMINU

  Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Zalewo, 29.07.2018 r.) - ZMIANA TERMINU

    Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Gmina Zalewo oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Zalewie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
 • C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  W niedzielę 08 lipca 2018 r. na boisku sportowym w Byszwałdzie rozegrano ostatnie spotkanie ligi Klasa „C” Sezon 2017/2018. Mistrzem rozgrywek został zespół LZS ORZEŁ Grabowo. Read More
 • Turniej Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie (Fijewo, 04.08.2018 r.)

  Turniej Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie (Fijewo, 04.08.2018 r.)

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Ludowy Zespół Sportowy Fijewo serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

Już w najbliższą sobotę (29.07.2017) o godzinie 17:00 do rywalizacji o Wojewódzki Puchar Polski przystąpią drużyny reprezentujące Gminę Lubawa – LZS AVISTA Łążyn oraz LZS LIDER Złotowo. Dzień później w Złotowie Festyn Sportowy z udziałem Rad Sołeckich.


W rundzie wstępnej WPP zawodnicy AVISTY podejmą trzecią siłę poprzedniego sezonu klasy okręgowej KS RADOMNIAK Radomno, z kolei podopieczni trenera Marcina Licznerskiego rywalizować będą ze spadkowiczem IV ligi GSZS Delfin Rybno.

Zespół AVISTY Łążyn poprzedni sezon może zaliczyć do bardzo udanych. Podopieczni Karola Kuczyńskiego rywalizację ligową zakończyli na II miejscu wywalczając tym samym awans do A-klasy. Z rywalizacji o Wojewódzki Puchar Polski AVISTA odpadła dopiero w 1/8 finału ulegając III ligowej drużynie KS FINISHPARKIET Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Oprócz zawodników grających w poprzednim sezonie trener AVISTY może liczyć na pomoc Adriana Linkner oraz Patryka Dąbrowskiego (roczne wypożyczenie z MLKS MOTOR Lubawa) i Bartosza Groszkowskiego (powrót z wypożyczenia do LKS WEL Lidzbark Welski).

Bez większych roszad kadrowych do meczu pucharowego przystąpią zawodnicy LIDERA Złotowo. Po poprzednim sezonie i siódmym miejscu na zakończenie rozgrywek "A" klasy działacze postanowili spróbować sił w Wojewódzkim Pucharze Polski. Los przydzielił podopiecznym trenera Marcina Licznerskiego jednego z najmocniejszych rywali jak na fazę rozgrywek GSZS DELFIN Rybno, ale piłkarze LIDERA już nie raz udowodnili, że mogą pokonać każdego.

Po emocjach związanych z rozgrywkami piłki nożnej w niedzielę czas na nieco inne dyscypliny. Na terenie przy Szkole Podstawowej w Złotowie od 14:00 mieszkańcy poszczególnych sołectw będą brać udział w Festynie Sportowym z udziałem Rad Sołeckich. Do  rywalizacji przystąpią Sołectwa: Złotowo, Łążyn, Czerlin, Targowisko, Omule, Byszwałd, Szczepankowo, Gutowo, Fijewo, Prątnica, Rumienica oraz Rożental. Zawodnicy rywalizować będą m.in. w rzucie lotką do tarczy, strzale piłką na bramkę, konkurencji rodzinnej, biegu na nartach, piciu mleka przez słomkę na czas, wbijaniu gwoździ na czas, skoku przez skakankę, rzucie jajkiem na patelnię oraz przeciąganiu liny.


Sobota, 29.07.2017 godzina 17:00

Runda Wstępna Wojewódzkiego Pucharu Polski

LZS AVISTA Łążyn – KS RADOMNIAK Radomno – boisko sportowe w Łążynie

LZS LIDER Złotowo – GSZS DELFIN Rybno – boisko sportowe w Złotowie


Niedziela, 30.07.2017 godzina 14:00

Festyn Sportowy z udziałem Rad Sołeckich – teren przy Szkole Podstawowej w Złotowie


SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol