UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  W czwartek 09 listopada 2017 w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Czytaj więcej...
 • II EDYCJA - MIKOŁAJKOWY OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ OLD BOYS O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 16.12.2017) - REGULAMIN

  II EDYCJA - MIKOŁAJKOWY OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ OLD BOYS O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 16.12.2017) - REGULAMIN

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w II Edycji Mikołajkowego Otwartego Turnieju Piłki Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się w sobotę 16 grudnia 2017 w Hali Sportowej w Złotowie (początek gier godzina 15:30). Czytaj więcej...
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

C - KLASA - SEZON 2017/2018 - TRWAJĄ ZAPISY !!!

grafika

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż do dnia 31 lipca 2017 r. kluby chcące uczestniczyć w rozgrywkach Gminnej Ligi Piłki Nożnej klasa „C” sezon 2017/2018 zobowiązane są dostarczyć do biura LZS Lubawa (Fijewo 73, 14-260 Lubawa, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) druk zgłoszenia do rozgrywek.


Rada Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie na swym posiedzeniu w dniu 21.06.2017 r. w związku z powtarzającymi się walkowerami spowodowanymi nie stawieniem się jednej z drużyn na zawody postanowiła, iż od sezonu 2017/2018 pobierać będzie wpisowe/kaucję w wysokości 100,00 zł. Wpisowe/kaucja zostanie zwrócona zespołowi w całości po rozegraniu wszystkich gier przewidzianych w terminarzu spotkań.


Jeśli:

- drużyna „odda” 1 spotkanie walkowerem otrzyma zwrot w kwocie – 50,00 zł,

- drużyna „odda” 2 spotkania walkowerem nie otrzyma zwrotu ale może brać udział
w dalszej rywalizacji,

- drużyna „odda” 3 spotkania walkowerem nie otrzyma zwrotu, zostaje wycofana z rozgrywek i automatycznie przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli. 

 

Załączniki:
Pobierz plik (KOMUNIKAT_C_KLASA_SEZON_2016_2017.pdf)KOMUNIKAT_C_KLASA_SEZON_2016_2017.pdf[ ]591 kB
Pobierz plik (ZGLOSZENIE.pdf)ZGLOSZENIE.pdf[ ]455 kB

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol