UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO (30 MAJA - 03 CZERWCA 2018) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

  WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO (30 MAJA - 03 CZERWCA 2018) - ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z WYJAZDU

  Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej wycieczce do Zakopanego. Czytaj więcej...
 • TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TVP3 OLSZTYN - ELIMINACJE GMINNE (ROŻENTAL, 03.03.2018)

  TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR TVP3 OLSZTYN - ELIMINACJE GMINNE (ROŻENTAL, 03.03.2018)

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w eliminacjach gminnych 59 Edycji Wojewódzkiego Turnieju LZS w tenisie stołowym o PUCHAR TVP3 Olsztyn. Zawody odbędą się w sobotę 03 marca 2018 r. w Hali Sportowej w Rożentalu. Czytaj więcej...
 • PRZEKAŻ 1% PODATKU NA SWÓJ KLUB

  PRZEKAŻ 1% PODATKU NA SWÓJ KLUB

  Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej jako organizacja pożytku publicznego prowadzi coroczną akcję „Przekaż 1% podatku na swój klub”, dzięki której, kolejny raz będzie można przekazać środki finansowe klubom piłkarskim z naszego województwa! Czytaj więcej...
 • XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  W czwartek 09 listopada 2017 w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Czytaj więcej...
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

C - KLASA - SEZON 2017/2018 - TRWAJĄ ZAPISY !!!

grafika

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż do dnia 31 lipca 2017 r. kluby chcące uczestniczyć w rozgrywkach Gminnej Ligi Piłki Nożnej klasa „C” sezon 2017/2018 zobowiązane są dostarczyć do biura LZS Lubawa (Fijewo 73, 14-260 Lubawa, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) druk zgłoszenia do rozgrywek.


Rada Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie na swym posiedzeniu w dniu 21.06.2017 r. w związku z powtarzającymi się walkowerami spowodowanymi nie stawieniem się jednej z drużyn na zawody postanowiła, iż od sezonu 2017/2018 pobierać będzie wpisowe/kaucję w wysokości 100,00 zł. Wpisowe/kaucja zostanie zwrócona zespołowi w całości po rozegraniu wszystkich gier przewidzianych w terminarzu spotkań.


Jeśli:

- drużyna „odda” 1 spotkanie walkowerem otrzyma zwrot w kwocie – 50,00 zł,

- drużyna „odda” 2 spotkania walkowerem nie otrzyma zwrotu ale może brać udział
w dalszej rywalizacji,

- drużyna „odda” 3 spotkania walkowerem nie otrzyma zwrotu, zostaje wycofana z rozgrywek i automatycznie przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli. 

 

Załączniki:
Pobierz plik (KOMUNIKAT_C_KLASA_SEZON_2016_2017.pdf)KOMUNIKAT_C_KLASA_SEZON_2016_2017.pdf[ ]591 kB
Pobierz plik (ZGLOSZENIE.pdf)ZGLOSZENIE.pdf[ ]455 kB

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol