UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH (ZŁOTOWO, 30.07.2017) - REGULAMIN - DODATKOWA KONKURENCJA !!!

  FESTYN SPORTOWY Z UDZIAŁEM RAD SOŁECKICH (ZŁOTOWO, 30.07.2017) - REGULAMIN - DODATKOWA KONKURENCJA !!!

 • ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE DELEGATÓW GZ LZS W LUBAWIE (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 02.06.2017)

  ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE DELEGATÓW GZ LZS W LUBAWIE (SALA SESYJNA UG LUBAWA, 02.06.2017)

 • SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W WYCIECZKACH

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W WYCIECZKACH

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanych wycieczkach. Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

SPRAWOZDAWCZE WALNE ZEBRANIE DELEGATÓW WMZPN (OLSZTYN, 24.06.2017)

W sobotę 24 czerwca 2017 w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyło się Sprawozdawcze Walne Zebranie Delegatów WMZPN. W obradach kluby z terenu Gminy Lubawa reprezentowali: Benedykt Czarnecki (LZS LIDER Złotowo), Karol Kuczyński (LZS AVISTA Łążyn) oraz Rafał Laskowski (LZS JORDAN Kazanice).

 

Na początku Zebrania wręczono symboliczne podziękowania. Jedno z nich, z rąk Marka Łukiewskiego – Prezesa WMZPN oraz Zbigniewa Miklasa -  Przewodniczącego Komisji ds. Licencji Klubowych WMZPN, odebrał Benedykta Czarneckiego – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie za wyjątkową troskę o stan infrastruktury sportowej podległych Klubów na terenie Gminy Lubawa.


Następnie,  zgodnie z porządkiem zebrania Delegaci wysłuchali sprawozdania Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej i jednogłośnie udzieli absolutorium Zarządowi WMZPN za okres od 26 czerwca 2016 roku do 24 czerwca 2017.

 

Foto: Krzysztof Zielazny

  

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: C-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol    lzs lider zotowo    lzs avista    logo jordan