UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Zalewo, 29.07.2018 r.) - ZMIANA TERMINU

  Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego (Zalewo, 29.07.2018 r.) - ZMIANA TERMINU

    Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie, Powiat Iławski, Gmina Zalewo oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Zalewie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego. Read More
 • C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  C-KLASA SEZON 2017/2018 - KOMUNIKAT KOŃCOWY

  W niedzielę 08 lipca 2018 r. na boisku sportowym w Byszwałdzie rozegrano ostatnie spotkanie ligi Klasa „C” Sezon 2017/2018. Mistrzem rozgrywek został zespół LZS ORZEŁ Grabowo. Read More
 • Turniej Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie (Fijewo, 04.08.2018 r.)

  Turniej Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego GZ LZS w Lubawie (Fijewo, 04.08.2018 r.)

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie oraz Ludowy Zespół Sportowy Fijewo serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Nożnej Fijewo CUP o puchar Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

W sobotę 24 czerwca 2017 w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyło się Sprawozdawcze Walne Zebranie Delegatów WMZPN. W obradach kluby z terenu Gminy Lubawa reprezentowali: Benedykt Czarnecki (LZS LIDER Złotowo), Karol Kuczyński (LZS AVISTA Łążyn) oraz Rafał Laskowski (LZS JORDAN Kazanice).

 

Na początku Zebrania wręczono symboliczne podziękowania. Jedno z nich, z rąk Marka Łukiewskiego – Prezesa WMZPN oraz Zbigniewa Miklasa -  Przewodniczącego Komisji ds. Licencji Klubowych WMZPN, odebrał Benedykta Czarneckiego – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie za wyjątkową troskę o stan infrastruktury sportowej podległych Klubów na terenie Gminy Lubawa.


Następnie,  zgodnie z porządkiem zebrania Delegaci wysłuchali sprawozdania Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej i jednogłośnie udzieli absolutorium Zarządowi WMZPN za okres od 26 czerwca 2016 roku do 24 czerwca 2017.

 

Foto: Krzysztof Zielazny

  

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol