UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
 • XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  XIV EDYCJA GMINNEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ - TERMINARZ ROZGRYWEK + SKŁADY ZESPOŁÓW

  W czwartek 09 listopada 2017 w biurze LZS Lubawa odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Czytaj więcej...
 • II EDYCJA - MIKOŁAJKOWY OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ OLD BOYS O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 16.12.2017) - REGULAMIN

  II EDYCJA - MIKOŁAJKOWY OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ OLD BOYS O PUCHAR WÓJTA GMINY LUBAWA (ZŁOTOWO, 16.12.2017) - REGULAMIN

    Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w II Edycji Mikołajkowego Otwartego Turnieju Piłki Halowej OLD BOYS o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody odbędą się w sobotę 16 grudnia 2017 w Hali Sportowej w Złotowie (początek gier godzina 15:30). Czytaj więcej...
 • WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  WYNAJEM HAL SPORTOWYCH - ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW

  Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie informuje, iż od dnia 04 października 2017 udostępnione zostaną dla wszystkich zainteresowanych hale sportowe w Rożentalu oraz Złotowie. Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3

Witamy na stronie głównej Gminnego Zrzeszenia LZS w Lubawie

SPRAWOZDAWCZE WALNE ZEBRANIE DELEGATÓW WMZPN (OLSZTYN, 24.06.2017)

W sobotę 24 czerwca 2017 w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyło się Sprawozdawcze Walne Zebranie Delegatów WMZPN. W obradach kluby z terenu Gminy Lubawa reprezentowali: Benedykt Czarnecki (LZS LIDER Złotowo), Karol Kuczyński (LZS AVISTA Łążyn) oraz Rafał Laskowski (LZS JORDAN Kazanice).

 

Na początku Zebrania wręczono symboliczne podziękowania. Jedno z nich, z rąk Marka Łukiewskiego – Prezesa WMZPN oraz Zbigniewa Miklasa -  Przewodniczącego Komisji ds. Licencji Klubowych WMZPN, odebrał Benedykta Czarneckiego – Przewodniczący GZ LZS w Lubawie za wyjątkową troskę o stan infrastruktury sportowej podległych Klubów na terenie Gminy Lubawa.


Następnie,  zgodnie z porządkiem zebrania Delegaci wysłuchali sprawozdania Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej i jednogłośnie udzieli absolutorium Zarządowi WMZPN za okres od 26 czerwca 2016 roku do 24 czerwca 2017.

 

Foto: Krzysztof Zielazny

  

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol